AHLPN 1. liga Sezon 2023/2024
Terminarz

sobota, 02 grudzień 2023
Pokaż informacje 09:00 FCCFCC Environment-ZBYZbyszko Ogrody4:1
Pokaż informacje 09:30 EKIEkipa-WKSWKS Proszenie1:0
10:00 MEBMeble Na Wymiar-METMet-Stal0:0
Pokaż informacje 10:30 SULGórny Nieruchomości Sulejów-WALWalewski Team2:0
Pokaż informacje 11:00 PRYPRYM - Galeria Wnętrz-ORLOrlik Bujny5:2
Pokaż informacje 11:30 STAStarówka-EKOEko Luk0:0
niedziela, 17 grudzień 2023
Pokaż informacje 12:30 OSKOSKP Dyguda-BARBarwil-Omega0:4
przejdź na górę
niedziela, 03 grudzień 2023
Pokaż informacje 09:00 ORLOrlik Bujny-WALWalewski Team2:1
Pokaż informacje 09:30 METMet-Stal-SULGórny Nieruchomości Sulejów1:1
Pokaż informacje 10:00 WKSWKS Proszenie-MEBMeble Na Wymiar0:1
Pokaż informacje 10:30 ZBYZbyszko Ogrody-EKIEkipa0:1
11:00 EKOEko Luk-FCCFCC Environment0:0
Pokaż informacje 11:30 PRYPRYM - Galeria Wnętrz-OSKOSKP Dyguda6:1
niedziela, 07 styczeń 2024
Pokaż informacje 08:30 BARBarwil-Omega-STAStarówka2:1
przejdź na górę
sobota, 09 grudzień 2023
Pokaż informacje 09:00 OSKOSKP Dyguda-ORLOrlik Bujny0:2
Pokaż informacje 09:30 FCCFCC Environment-BARBarwil-Omega3:3
Pokaż informacje 10:00 MEBMeble Na Wymiar-ZBYZbyszko Ogrody1:1
Pokaż informacje 10:30 STAStarówka-PRYPRYM - Galeria Wnętrz0:0
Pokaż informacje 11:00 SULGórny Nieruchomości Sulejów-WKSWKS Proszenie2:4
Pokaż informacje 11:30 WALWalewski Team-METMet-Stal0:0
sobota, 27 styczeń 2024
Pokaż informacje 12:00 EKIEkipa-EKOEko Luk0:6
przejdź na górę
niedziela, 10 grudzień 2023
Pokaż informacje 09:00 ORLOrlik Bujny-METMet-Stal1:5
Pokaż informacje 09:30 WKSWKS Proszenie-WALWalewski Team3:1
Pokaż informacje 10:00 ZBYZbyszko Ogrody-SULGórny Nieruchomości Sulejów1:2
Pokaż informacje 10:30 BARBarwil-Omega-EKIEkipa1:2
Pokaż informacje 11:00 PRYPRYM - Galeria Wnętrz-FCCFCC Environment1:0
Pokaż informacje 11:30 OSKOSKP Dyguda-STAStarówka0:3
niedziela, 21 styczeń 2024
Pokaż informacje 08:30 EKOEko Luk-MEBMeble Na Wymiar2:0
przejdź na górę
niedziela, 17 grudzień 2023
Pokaż informacje 09:00 STAStarówka-ORLOrlik Bujny4:1
Pokaż informacje 09:30 SULGórny Nieruchomości Sulejów-EKOEko Luk0:0
Pokaż informacje 10:00 MEBMeble Na Wymiar-BARBarwil-Omega1:2
Pokaż informacje 10:30 EKIEkipa-PRYPRYM - Galeria Wnętrz1:0
Pokaż informacje 11:00 FCCFCC Environment-OSKOSKP Dyguda1:1
Pokaż informacje 11:30 WALWalewski Team-ZBYZbyszko Ogrody1:1
Pokaż informacje 12:00 METMet-Stal-WKSWKS Proszenie1:4
przejdź na górę
sobota, 06 styczeń 2024
Pokaż informacje 09:00 ZBYZbyszko Ogrody-METMet-Stal0:1
Pokaż informacje 09:30 EKOEko Luk-WALWalewski Team2:0
Pokaż informacje 10:00 ORLOrlik Bujny-WKSWKS Proszenie0:2
Pokaż informacje 10:30 BARBarwil-Omega-SULGórny Nieruchomości Sulejów4:1
Pokaż informacje 11:00 PRYPRYM - Galeria Wnętrz-MEBMeble Na Wymiar1:0
Pokaż informacje 11:30 OSKOSKP Dyguda-EKIEkipa0:5
Pokaż informacje 12:00 STAStarówka-FCCFCC Environment3:1
przejdź na górę
niedziela, 07 styczeń 2024
09:00 FCCFCC Environment-ORLOrlik Bujny0:0
Pokaż informacje 09:30 EKIEkipa-STAStarówka2:3
Pokaż informacje 10:00 MEBMeble Na Wymiar-OSKOSKP Dyguda2:0
Pokaż informacje 10:30 SULGórny Nieruchomości Sulejów-PRYPRYM - Galeria Wnętrz0:2
Pokaż informacje 11:00 WALWalewski Team-BARBarwil-Omega0:5
Pokaż informacje 11:30 METMet-Stal-EKOEko Luk1:0
Pokaż informacje 12:00 WKSWKS Proszenie-ZBYZbyszko Ogrody3:2
przejdź na górę
sobota, 13 styczeń 2024
Pokaż informacje 09:00 EKOEko Luk-WKSWKS Proszenie1:4
Pokaż informacje 09:30 BARBarwil-Omega-METMet-Stal0:0
Pokaż informacje 10:00 PRYPRYM - Galeria Wnętrz-WALWalewski Team2:1
Pokaż informacje 10:30 ORLOrlik Bujny-ZBYZbyszko Ogrody5:2
Pokaż informacje 11:00 OSKOSKP Dyguda-SULGórny Nieruchomości Sulejów1:4
Pokaż informacje 11:30 STAStarówka-MEBMeble Na Wymiar0:2
Pokaż informacje 12:00 FCCFCC Environment-EKIEkipa3:1
przejdź na górę
niedziela, 14 styczeń 2024
Pokaż informacje 09:00 MEBMeble Na Wymiar-FCCFCC Environment1:1
Pokaż informacje 09:30 SULGórny Nieruchomości Sulejów-STAStarówka1:3
Pokaż informacje 10:00 WALWalewski Team-OSKOSKP Dyguda3:1
Pokaż informacje 10:30 EKIEkipa-ORLOrlik Bujny1:0
Pokaż informacje 11:00 METMet-Stal-PRYPRYM - Galeria Wnętrz0:3
Pokaż informacje 11:30 WKSWKS Proszenie-BARBarwil-Omega1:6
Pokaż informacje 12:00 ZBYZbyszko Ogrody-EKOEko Luk1:1
przejdź na górę
sobota, 20 styczeń 2024
Pokaż informacje 09:00 BARBarwil-Omega-ZBYZbyszko Ogrody1:0
Pokaż informacje 10:00 PRYPRYM - Galeria Wnętrz-WKSWKS Proszenie5:0
Pokaż informacje 10:30 OSKOSKP Dyguda-METMet-Stal3:3
Pokaż informacje 11:00 STAStarówka-WALWalewski Team3:1
Pokaż informacje 11:30 FCCFCC Environment-SULGórny Nieruchomości Sulejów0:5
Pokaż informacje 12:00 EKIEkipa-MEBMeble Na Wymiar1:1
sobota, 24 luty 2024
12:30 ORLOrlik Bujny-EKOEko Luk-:-
przejdź na górę
niedziela, 21 styczeń 2024
Pokaż informacje 09:00 SULGórny Nieruchomości Sulejów-EKIEkipa0:1
Pokaż informacje 09:30 WALWalewski Team-FCCFCC Environment2:1
Pokaż informacje 10:00 METMet-Stal-STAStarówka2:2
Pokaż informacje 10:30 MEBMeble Na Wymiar-ORLOrlik Bujny5:1
Pokaż informacje 11:00 WKSWKS Proszenie-OSKOSKP Dyguda3:0
Pokaż informacje 11:30 ZBYZbyszko Ogrody-PRYPRYM - Galeria Wnętrz1:3
Pokaż informacje 12:00 EKOEko Luk-BARBarwil-Omega0:3
przejdź na górę
sobota, 27 styczeń 2024
Pokaż informacje 09:00 OSKOSKP Dyguda-ZBYZbyszko Ogrody1:1
Pokaż informacje 09:30 STAStarówka-WKSWKS Proszenie1:2
Pokaż informacje 10:00 FCCFCC Environment-METMet-Stal1:2
Pokaż informacje 10:30 ORLOrlik Bujny-BARBarwil-Omega0:1
Pokaż informacje 11:00 PRYPRYM - Galeria Wnętrz-EKOEko Luk0:2
Pokaż informacje 11:30 EKIEkipa-WALWalewski Team2:2
sobota, 03 luty 2024
Pokaż informacje 12:30 MEBMeble Na Wymiar-SULGórny Nieruchomości Sulejów3:1
przejdź na górę
sobota, 03 luty 2024
Pokaż informacje 10:00 WALWalewski Team-MEBMeble Na Wymiar2:1
Pokaż informacje 10:30 SULGórny Nieruchomości Sulejów-ORLOrlik Bujny1:0
Pokaż informacje 11:00 WKSWKS Proszenie-FCCFCC Environment2:2
Pokaż informacje 11:30 ZBYZbyszko Ogrody-STAStarówka1:0
Pokaż informacje 12:00 EKOEko Luk-OSKOSKP Dyguda8:0
niedziela, 04 luty 2024
08:30 BARBarwil-Omega-PRYPRYM - Galeria Wnętrz0:4
niedziela, 18 luty 2024
Pokaż informacje 12:00 METMet-Stal-EKIEkipa2:0
przejdź na górę
sobota, 03 luty 2024
Pokaż informacje 09:30 WKSWKS Proszenie-EKIEkipa5:0
niedziela, 04 luty 2024
Pokaż informacje 09:00 ZBYZbyszko Ogrody-FCCFCC Environment0:4
Pokaż informacje 09:30 BARBarwil-Omega-OSKOSKP Dyguda6:1
Pokaż informacje 10:00 METMet-Stal-MEBMeble Na Wymiar1:1
Pokaż informacje 10:30 WALWalewski Team-SULGórny Nieruchomości Sulejów2:0
Pokaż informacje 11:00 ORLOrlik Bujny-PRYPRYM - Galeria Wnętrz0:3
Pokaż informacje 11:30 EKOEko Luk-STAStarówka1:2
przejdź na górę
sobota, 03 luty 2024
08:30 SULGórny Nieruchomości Sulejów-METMet-Stal-:-
sobota, 10 luty 2024
Pokaż informacje 09:00 WALWalewski Team-ORLOrlik Bujny3:2
Pokaż informacje 09:30 STAStarówka-BARBarwil-Omega2:2
Pokaż informacje 10:00 MEBMeble Na Wymiar-WKSWKS Proszenie1:0
Pokaż informacje 10:30 EKIEkipa-ZBYZbyszko Ogrody0:4
11:00 FCCFCC Environment-EKOEko Luk0:1
Pokaż informacje 11:30 OSKOSKP Dyguda-PRYPRYM - Galeria Wnętrz2:9
przejdź na górę
niedziela, 11 luty 2024
Pokaż informacje 09:00 BARBarwil-Omega-FCCFCC Environment1:1
Pokaż informacje 09:30 ORLOrlik Bujny-OSKOSKP Dyguda5:1
Pokaż informacje 10:00 ZBYZbyszko Ogrody-MEBMeble Na Wymiar2:0
Pokaż informacje 10:30 PRYPRYM - Galeria Wnętrz-STAStarówka2:2
Pokaż informacje 11:00 WKSWKS Proszenie-SULGórny Nieruchomości Sulejów1:2
Pokaż informacje 11:30 METMet-Stal-WALWalewski Team3:2
Pokaż informacje 12:00 EKOEko Luk-EKIEkipa4:1
przejdź na górę
sobota, 17 luty 2024
Pokaż informacje 09:00 EKIEkipa-BARBarwil-Omega1:2
Pokaż informacje 09:30 WALWalewski Team-WKSWKS Proszenie1:0
Pokaż informacje 10:00 SULGórny Nieruchomości Sulejów-ZBYZbyszko Ogrody4:1
Pokaż informacje 10:30 METMet-Stal-ORLOrlik Bujny2:0
Pokaż informacje 11:00 FCCFCC Environment-PRYPRYM - Galeria Wnętrz0:3
Pokaż informacje 11:30 STAStarówka-OSKOSKP Dyguda5:0
Pokaż informacje 12:00 MEBMeble Na Wymiar-EKOEko Luk3:1
przejdź na górę
niedziela, 18 luty 2024
Pokaż informacje 09:00 BARBarwil-Omega-MEBMeble Na Wymiar4:0
Pokaż informacje 09:30 OSKOSKP Dyguda-FCCFCC Environment1:0
Pokaż informacje 10:00 ZBYZbyszko Ogrody-WALWalewski Team1:1
Pokaż informacje 10:30 PRYPRYM - Galeria Wnętrz-EKIEkipa3:1
Pokaż informacje 11:00 WKSWKS Proszenie-METMet-Stal0:1
Pokaż informacje 11:30 EKOEko Luk-SULGórny Nieruchomości Sulejów1:1
Pokaż informacje 12:30 ORLOrlik Bujny-STAStarówka1:3
przejdź na górę
sobota, 24 luty 2024
09:00 METMet-Stal-ZBYZbyszko Ogrody-:-
09:30 SULGórny Nieruchomości Sulejów-BARBarwil-Omega-:-
10:00 WALWalewski Team-EKOEko Luk-:-
10:30 WKSWKS Proszenie-ORLOrlik Bujny-:-
11:00 MEBMeble Na Wymiar-PRYPRYM - Galeria Wnętrz-:-
11:30 EKIEkipa-OSKOSKP Dyguda-:-
12:00 FCCFCC Environment-STAStarówka-:-
przejdź na górę
niedziela, 25 luty 2024
09:00 ORLOrlik Bujny-FCCFCC Environment-:-
09:30 BARBarwil-Omega-WALWalewski Team-:-
10:00 OSKOSKP Dyguda-MEBMeble Na Wymiar-:-
10:30 STAStarówka-EKIEkipa-:-
11:00 PRYPRYM - Galeria Wnętrz-SULGórny Nieruchomości Sulejów-:-
11:30 ZBYZbyszko Ogrody-WKSWKS Proszenie-:-
12:00 EKOEko Luk-METMet-Stal-:-
przejdź na górę
sobota, 02 marzec 2024
09:00 WKSWKS Proszenie-EKOEko Luk-:-
09:30 METMet-Stal-BARBarwil-Omega-:-
10:00 WALWalewski Team-PRYPRYM - Galeria Wnętrz-:-
10:30 ZBYZbyszko Ogrody-ORLOrlik Bujny-:-
11:00 SULGórny Nieruchomości Sulejów-OSKOSKP Dyguda-:-
11:30 MEBMeble Na Wymiar-STAStarówka-:-
12:00 EKIEkipa-FCCFCC Environment-:-
przejdź na górę
niedziela, 10 marzec 2024
09:00 BARBarwil-Omega-WKSWKS Proszenie-:-
09:30 FCCFCC Environment-MEBMeble Na Wymiar-:-
10:00 STAStarówka-SULGórny Nieruchomości Sulejów-:-
10:30 OSKOSKP Dyguda-WALWalewski Team-:-
11:00 ORLOrlik Bujny-EKIEkipa-:-
11:30 EKOEko Luk-ZBYZbyszko Ogrody-:-
12:00 PRYPRYM - Galeria Wnętrz-METMet-Stal-:-
przejdź na górę
sobota, 16 marzec 2024
09:00 ZBYZbyszko Ogrody-BARBarwil-Omega-:-
09:30 EKOEko Luk-ORLOrlik Bujny-:-
10:00 WKSWKS Proszenie-PRYPRYM - Galeria Wnętrz-:-
10:30 METMet-Stal-OSKOSKP Dyguda-:-
11:00 WALWalewski Team-STAStarówka-:-
11:30 SULGórny Nieruchomości Sulejów-FCCFCC Environment-:-
12:00 MEBMeble Na Wymiar-EKIEkipa-:-
przejdź na górę
niedziela, 17 marzec 2024
09:00 BARBarwil-Omega-EKOEko Luk-:-
09:30 PRYPRYM - Galeria Wnętrz-ZBYZbyszko Ogrody-:-
10:00 FCCFCC Environment-WALWalewski Team-:-
10:30 ORLOrlik Bujny-MEBMeble Na Wymiar-:-
11:00 EKIEkipa-SULGórny Nieruchomości Sulejów-:-
11:30 STAStarówka-METMet-Stal-:-
12:00 OSKOSKP Dyguda-WKSWKS Proszenie-:-
przejdź na górę
sobota, 06 kwiecień 2024
09:00 BARBarwil-Omega-ORLOrlik Bujny-:-
09:30 ZBYZbyszko Ogrody-OSKOSKP Dyguda-:-
10:00 WKSWKS Proszenie-STAStarówka-:-
10:30 METMet-Stal-FCCFCC Environment-:-
11:00 EKOEko Luk-PRYPRYM - Galeria Wnętrz-:-
11:30 SULGórny Nieruchomości Sulejów-MEBMeble Na Wymiar-:-
12:00 WALWalewski Team-EKIEkipa-:-
przejdź na górę
niedziela, 07 kwiecień 2024
09:00 ORLOrlik Bujny-SULGórny Nieruchomości Sulejów-:-
09:30 MEBMeble Na Wymiar-WALWalewski Team-:-
10:00 EKIEkipa-METMet-Stal-:-
10:30 FCCFCC Environment-WKSWKS Proszenie-:-
11:00 STAStarówka-ZBYZbyszko Ogrody-:-
11:30 OSKOSKP Dyguda-EKOEko Luk-:-
12:30 PRYPRYM - Galeria Wnętrz-BARBarwil-Omega-:-
przejdź na górę