Â
Amatorska Liga Piłki Nożnej
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
niedziela, 24 marca 2024 | ||||||
09:00 | Barwil-Omega | - | Eko Luk | |||
09:30 | Meble | - | Ekipa | |||
10:00 | Walewski Team | - | Starówka | |||
10:30 | Eko Luk | - | Met-Stal | |||
sobota, 06 kwietnia 2024 | ||||||
09:00 | Barwil-Omega | - | Orlik Bujny | |||
09:30 | Zbyszko Ogrody | - | OSKP Dyguda | |||
10:00 | WKS Proszenie | - | Starówka | |||
10:30 | Met-Stal | - | FCC Environment | |||
11:00 | Eko Luk | - | PRYM | |||
11:30 | Górny Sulejów | - | Meble | |||
12:00 | Walewski Team | - | Ekipa | |||
niedziela, 07 kwietnia 2024 | ||||||
09:00 | Orlik Bujny | - | Górny Sulejów | |||
09:30 | Meble | - | Walewski Team | |||
10:00 | Ekipa | - | Met-Stal | |||
10:30 | FCC Environment | - | WKS Proszenie |
niedziela, 17 marca 2024 | ||||||
12:00 | OSKP Dyguda | 1:2 | WKS Proszenie | |||
11:30 | Starówka | 1:0 | Met-Stal | |||
11:00 | Ekipa | 1:5 | Górny Sulejów | |||
10:30 | Orlik Bujny | 0:2 | Meble | |||
10:00 | FCC Environment | 4:1 | Walewski Team | |||
09:30 | PRYM | 1:0 | Zbyszko Ogrody | |||
sobota, 16 marca 2024 | ||||||
11:00 | Górny Sulejów | 5:5 | FCC Environment | |||
10:30 | Met-Stal | 4:0 | OSKP Dyguda | |||
10:00 | WKS Proszenie | 0:4 | PRYM | |||
09:30 | Eko Luk | 0:0 | Orlik Bujny | |||
niedziela, 10 marca 2024 | ||||||
11:30 | Eko Luk | 2:0 | Zbyszko Ogrody | |||
11:00 | Orlik Bujny | 0:2 | Ekipa | |||
10:30 | OSKP Dyguda | 1:5 | Walewski Team | |||
10:00 | Starówka | 4:3 | Górny Sulejów |
M | P | |||
1 | PRYM - Galeria Wnętrz | 24 | 62 | |
2 | Barwil-Omega | 23 | 53 | |
3 | Starówka | 23 | 47 | |
4 | Meble Na Wymiar | 23 | 35 | |
5 | Górny Nieruchomości Sulejów | 24 | 34 | |
6 | WKS Proszenie | 24 | 34 | |
7 | Met-Stal | 23 | 34 | |
8 | Eko Luk | 22 | 33 | |
9 | Ekipa | 23 | 32 | |
10 | Walewski Team | 23 | 26 | |
11 | FCC Environment | 24 | 23 | |
12 | Orlik Bujny | 24 | 21 | |
13 | Zbyszko Ogrody | 24 | 21 | |
14 | OSKP Dyguda | 24 | 6 |
M | P | |||
1 | Barwil-Omega | 16 | 43 | |
2 | PRYM - Galeria Wnętrz | 16 | 39 | |
3 | Starówka | 16 | 38 | |
4 | MJ Meble Na Wymiar | 16 | 36 | |
5 | FCC Environment | 16 | 32 | |
6 | Ekipa | 16 | 27 | |
7 | Met-Stal | 16 | 26 | |
8 | MR-Dach Moszczenica | 16 | 26 | |
9 | KSTR Flexipal | 16 | 24 | |
10 | Eko Luk | 16 | 23 | |
11 | Orlik Bujny | 16 | 20 | |
12 | Zbyszko Ogrody | 16 | 20 | |
13 | WKS Proszenie | 16 | 14 | |
14 | Golden Boiz | 16 | 11 | |
15 | Drużyna Starszych Panów | 16 | 9 | |
16 | PWiK Sp. z o.o. | 16 | 3 | |
17 | Trybunał Piotrków | 16 | 0 |
Ośrodek Sportu i Rekreacji
w Piotrkowie Trybunalskim
ul. Stefana Batorego 8
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. 510 473 737
e-mail: alpn@osirpiotrkow.pl
Strona www.alpn.pl jest przeznaczona do przekazywania informacji odnośnie ligi Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim.
Wszelkie informacje dotyczące działalności Ośrodka Sportu i Rekreacji zawarte są na oficjalnym portalu jednostki.
Â