Komunikat!

OGŁOSZENIE

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r., wszystkie rozgrywki Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej od dnia 28. 12. 2020 r. do 17. 01. 2021 r. zostają odwołane.


Zgodnie z Regulaminem Amatorskiej Ligii Piłki Nożnej - rozdział XI pkt 6 - drużyna SportShop zostaje zdyskwalifikowana z rozgrywek w sezonie 2020/2021.


AHLPN 20/21 - II liga

- 1. Kolejka 
niedziela, 13 grudzień 2020
Pokaż informacje 08:30    ROLRol-Best-Wikro-Alplast0:1
Pokaż informacje 09:00    Findom-WALWalewski Team3:1
Pokaż informacje 09:30    OSHOSIR Hermes-WKSWKS Proszenie0:4
Pokaż informacje 10:00    EMIEmik Brudaki-CZARNI4:0
przejdź na górę
- 2. Kolejka 
sobota, 19 grudzień 2020
Pokaż informacje 09:00    Findom-ROLRol-Best3:4
Pokaż informacje 09:30    Wikro-Alplast-WALWalewski Team0:3
Pokaż informacje 10:00    OSHOSIR Hermes-EMIEmik Brudaki0:3
10:30    WKSWKS Proszenie-CZARNI0:0
przejdź na górę
- 3. Kolejka 
środa, 06 styczeń 2021
11:30    WALWalewski Team-ROLRol-Best-:-
12:00    Wikro-Alplast-Findom-:-
12:30    OSHOSIR Hermes-CZARNI-:-
13:00    WKSWKS Proszenie-EMIEmik Brudaki-:-
przejdź na górę
- 4. Kolejka 
sobota, 16 styczeń 2021
09:00    OSHOSIR Hermes-ROLRol-Best-:-
09:30    WKSWKS Proszenie-Wikro-Alplast-:-
10:00    EMIEmik Brudaki-Findom-:-
10:30    CZARNI-WALWalewski Team-:-
przejdź na górę
- 5. Kolejka 
niedziela, 24 styczeń 2021
09:00    WKSWKS Proszenie-ROLRol-Best-:-
09:30    OSHOSIR Hermes-Wikro-Alplast-:-
10:00    CZARNI-Findom-:-
10:30    WALWalewski Team-EMIEmik Brudaki-:-
przejdź na górę
- 6. Kolejka 
sobota, 30 styczeń 2021
09:00    EMIEmik Brudaki-ROLRol-Best-:-
09:30    CZARNI-Wikro-Alplast-:-
10:00    Findom-OSHOSIR Hermes-:-
10:30    WALWalewski Team-WKSWKS Proszenie-:-
przejdź na górę
- 7. Kolejka 
niedziela, 07 luty 2021
09:00    CZARNI-ROLRol-Best-:-
09:30    EMIEmik Brudaki-Wikro-Alplast-:-
10:00    WKSWKS Proszenie-Findom-:-
10:30    WALWalewski Team-OSHOSIR Hermes-:-
przejdź na górę
- 8. Kolejka 
niedziela, 14 luty 2021
09:00    Wikro-Alplast-ROLRol-Best-:-
09:30    WALWalewski Team-Findom-:-
10:00    WKSWKS Proszenie-OSHOSIR Hermes-:-
10:30    CZARNI-EMIEmik Brudaki-:-
przejdź na górę
- 9. Kolejka 
sobota, 20 luty 2021
09:00    ROLRol-Best-Findom-:-
09:30    WALWalewski Team-Wikro-Alplast-:-
10:00    EMIEmik Brudaki-OSHOSIR Hermes-:-
10:30    CZARNI-WKSWKS Proszenie-:-
przejdź na górę
- 10. Kolejka 
sobota, 20 luty 2021
11:00    ROLRol-Best-WALWalewski Team-:-
11:30    Findom-Wikro-Alplast-:-
12:00    CZARNI-OSHOSIR Hermes-:-
12:30    EMIEmik Brudaki-WKSWKS Proszenie-:-
przejdź na górę
- 11. Kolejka 
niedziela, 28 luty 2021
09:00    ROLRol-Best-OSHOSIR Hermes-:-
09:30    Wikro-Alplast-WKSWKS Proszenie-:-
10:00    Findom-EMIEmik Brudaki-:-
10:30    WALWalewski Team-CZARNI-:-
przejdź na górę
- 12. Kolejka 
sobota, 06 marzec 2021
09:00    ROLRol-Best-WKSWKS Proszenie-:-
09:30    Wikro-Alplast-OSHOSIR Hermes-:-
10:00    Findom-CZARNI-:-
10:30    EMIEmik Brudaki-WALWalewski Team-:-
przejdź na górę
- 13. Kolejka 
niedziela, 14 marzec 2021
09:00    ROLRol-Best-EMIEmik Brudaki-:-
09:30    Wikro-Alplast-CZARNI-:-
10:00    OSHOSIR Hermes-Findom-:-
10:30    WKSWKS Proszenie-WALWalewski Team-:-
przejdź na górę
- 14. Kolejka 
sobota, 20 marzec 2021
09:00    ROLRol-Best-CZARNI-:-
09:30    Wikro-Alplast-EMIEmik Brudaki-:-
10:00    Findom-WKSWKS Proszenie-:-
10:30    OSHOSIR Hermes-WALWalewski Team-:-
przejdź na górę

AHLPN [PIO]



Design by Pixelsparadise