Komunikat!

OGŁOSZENIE

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r., wszystkie rozgrywki Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej od dnia 28. 12. 2020 r. do 17. 01. 2021 r. zostają odwołane.


Zgodnie z Regulaminem Amatorskiej Ligii Piłki Nożnej - rozdział XI pkt 6 - drużyna SportShop zostaje zdyskwalifikowana z rozgrywek w sezonie 2020/2021.


AHLPN 20/21 - I liga

- 1. Kolejka 
sobota, 12 grudzień 2020
Pokaż informacje 09:00    EKOEko Luk-PRYM - GALERIA WNĘTRZ0:2
Pokaż informacje 09:30    EKIEkipa PTB-STAStarówka1:3
Pokaż informacje 10:00    BARBarwil-Omega-FCCFCC Environment3:2
Pokaż informacje 10:30    KSTKSTR Flexipal-MOSZCZENICA0:1
Pokaż informacje 11:00    SULLZS Sulejów-METMet-Stal2:1
przejdź na górę
- 2. Kolejka 
niedziela, 20 grudzień 2020
Pokaż informacje 09:00    KSTKSTR Flexipal-EKIEkipa PTB3:0
Pokaż informacje 09:30    BARBarwil-Omega-METMet-Stal3:1
Pokaż informacje 10:00    FCCFCC Environment-EKOEko Luk2:1
10:30    MOSZCZENICA-STAStarówka-:-
Pokaż informacje 11:00    PRYM - GALERIA WNĘTRZ-SULLZS Sulejów5:0
przejdź na górę
- 3. Kolejka 
środa, 06 styczeń 2021
09:00    MOSZCZENICA-FCCFCC Environment-:-
09:30    PRYM - GALERIA WNĘTRZ-STAStarówka-:-
10:00    EKIEkipa PTB-METMet-Stal-:-
10:30    EKOEko Luk-BARBarwil-Omega-:-
11:00    KSTKSTR Flexipal-SULLZS Sulejów-:-
przejdź na górę
- 4. Kolejka 
niedziela, 17 styczeń 2021
08:30    SULLZS Sulejów-EKOEko Luk-:-
09:00    BARBarwil-Omega-STAStarówka-:-
09:30    EKIEkipa PTB-MOSZCZENICA-:-
10:00    FCCFCC Environment-PRYM - GALERIA WNĘTRZ-:-
10:30    KSTKSTR Flexipal-METMet-Stal-:-
przejdź na górę
- 5. Kolejka 
niedziela, 17 styczeń 2021
11:00    BARBarwil-Omega-EKIEkipa PTB-:-
11:30    KSTKSTR Flexipal-FCCFCC Environment-:-
12:00    METMet-Stal-EKOEko Luk-:-
12:30    PRYM - GALERIA WNĘTRZ-MOSZCZENICA-:-
13:00    SULLZS Sulejów-STAStarówka-:-
przejdź na górę
- 6. Kolejka 
sobota, 23 styczeń 2021
09:00    EKOEko Luk-STAStarówka-:-
09:30    EKIEkipa PTB-FCCFCC Environment-:-
10:00    PRYM - GALERIA WNĘTRZ-METMet-Stal-:-
10:30    KSTKSTR Flexipal-BARBarwil-Omega-:-
11:00    SULLZS Sulejów-MOSZCZENICA-:-
przejdź na górę
- 7. Kolejka 
niedziela, 31 styczeń 2021
09:00    EKIEkipa PTB-PRYM - GALERIA WNĘTRZ-:-
09:30    BARBarwil-Omega-SULLZS Sulejów-:-
10:00    MOSZCZENICA-EKOEko Luk-:-
10:30    KSTKSTR Flexipal-STAStarówka-:-
11:00    METMet-Stal-FCCFCC Environment-:-
przejdź na górę
- 8. Kolejka 
niedziela, 31 styczeń 2021
11:30    BARBarwil-Omega-MOSZCZENICA-:-
12:00    EKIEkipa PTB-EKOEko Luk-:-
12:30    SULLZS Sulejów-FCCFCC Environment-:-
13:00    STAStarówka-METMet-Stal-:-
13:30    PRYM - GALERIA WNĘTRZ-KSTKSTR Flexipal-:-
przejdź na górę
- 9. Kolejka 
sobota, 06 luty 2021
09:00    EKOEko Luk-KSTKSTR Flexipal-:-
09:30    METMet-Stal-MOSZCZENICA-:-
10:00    SULLZS Sulejów-EKIEkipa PTB-:-
10:30    FCCFCC Environment-STAStarówka-:-
11:00    PRYM - GALERIA WNĘTRZ-BARBarwil-Omega-:-
przejdź na górę
- 10. Kolejka 
sobota, 13 luty 2021
09:00    PRYM - GALERIA WNĘTRZ-EKOEko Luk-:-
09:30    STAStarówka-EKIEkipa PTB-:-
10:00    FCCFCC Environment-BARBarwil-Omega-:-
10:30    MOSZCZENICA-KSTKSTR Flexipal-:-
11:00    METMet-Stal-SULLZS Sulejów-:-
przejdź na górę
- 11. Kolejka 
niedziela, 21 luty 2021
09:00    EKIEkipa PTB-KSTKSTR Flexipal-:-
09:30    METMet-Stal-BARBarwil-Omega-:-
10:00    EKOEko Luk-FCCFCC Environment-:-
10:30    STAStarówka-MOSZCZENICA-:-
11:00    SULLZS Sulejów-PRYM - GALERIA WNĘTRZ-:-
przejdź na górę
- 12. Kolejka 
niedziela, 21 luty 2021
11:30    FCCFCC Environment-MOSZCZENICA-:-
12:00    STAStarówka-PRYM - GALERIA WNĘTRZ-:-
12:30    METMet-Stal-EKIEkipa PTB-:-
13:00    BARBarwil-Omega-EKOEko Luk-:-
13:30    SULLZS Sulejów-KSTKSTR Flexipal-:-
przejdź na górę
- 13. Kolejka 
sobota, 27 luty 2021
09:00    EKOEko Luk-SULLZS Sulejów-:-
09:30    STAStarówka-BARBarwil-Omega-:-
10:00    MOSZCZENICA-EKIEkipa PTB-:-
10:30    PRYM - GALERIA WNĘTRZ-FCCFCC Environment-:-
11:00    METMet-Stal-KSTKSTR Flexipal-:-
przejdź na górę
- 14. Kolejka 
sobota, 27 luty 2021
11:30    EKIEkipa PTB-BARBarwil-Omega-:-
12:00    KSTKSTR Flexipal-FCCFCC Environment-:-
12:30    METMet-Stal-EKOEko Luk-:-
13:00    MOSZCZENICA-PRYM - GALERIA WNĘTRZ-:-
13:30    STAStarówka-SULLZS Sulejów-:-
przejdź na górę
- 15. Kolejka 
niedziela, 07 marzec 2021
09:00    STAStarówka-EKOEko Luk-:-
09:30    FCCFCC Environment-EKIEkipa PTB-:-
10:00    METMet-Stal-PRYM - GALERIA WNĘTRZ-:-
10:30    BARBarwil-Omega-KSTKSTR Flexipal-:-
11:00    MOSZCZENICA-SULLZS Sulejów-:-
przejdź na górę
- 16. Kolejka 
sobota, 13 marzec 2021
09:00    PRYM - GALERIA WNĘTRZ-EKIEkipa PTB-:-
09:30    SULLZS Sulejów-BARBarwil-Omega-:-
10:00    EKOEko Luk-MOSZCZENICA-:-
10:30    STAStarówka-KSTKSTR Flexipal-:-
11:00    FCCFCC Environment-METMet-Stal-:-
przejdź na górę
- 17. Kolejka 
sobota, 13 marzec 2021
11:30    MOSZCZENICA-BARBarwil-Omega-:-
12:00    EKOEko Luk-EKIEkipa PTB-:-
12:30    FCCFCC Environment-SULLZS Sulejów-:-
13:00    METMet-Stal-STAStarówka-:-
13:30    KSTKSTR Flexipal-PRYM - GALERIA WNĘTRZ-:-
przejdź na górę
- 18. Kolejka 
niedziela, 21 marzec 2021
09:00    KSTKSTR Flexipal-EKOEko Luk-:-
09:30    MOSZCZENICA-METMet-Stal-:-
10:00    EKIEkipa PTB-SULLZS Sulejów-:-
10:30    STAStarówka-FCCFCC Environment-:-
11:00    BARBarwil-Omega-PRYM - GALERIA WNĘTRZ-:-
przejdź na górę

AHLPN [PIO]



Design by Pixelsparadise