Komunikat!

OGŁOSZENIE

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r., wszystkie rozgrywki Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej od dnia 28. 12. 2020 r. do 17. 01. 2021 r. zostają odwołane.


Zgodnie z Regulaminem Amatorskiej Ligii Piłki Nożnej - rozdział XI pkt 6 - drużyna SportShop zostaje zdyskwalifikowana z rozgrywek w sezonie 2020/2021.


ALPN 20/21

- 1. Kolejka 
sobota, 19 wrzesień 2020
Pokaż informacje 09:00    KSTKSTR Flexipal-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój0:1
09:00    SPOSport Shop-ROLRol-Best-:-
Pokaż informacje 10:00    FCCFCC Environment-EKIEkipa PTB7:2
Pokaż informacje 10:00    EKOEko Luk-PRYM - GALERIA WNĘTRZ2:6
Pokaż informacje 11:00    METMet-Stal-JOLJol Bud16:1
Pokaż informacje 11:00    BARBarwil-Omega-STAStarówka6:1
Pauzuje: WKS WKS Proszenie
przejdź na górę
- 2. Kolejka 
niedziela, 20 wrzesień 2020
09:00    JOLJol Bud-BARBarwil-Omega0:3
Pokaż informacje 09:00    EKIEkipa PTB-METMet-Stal3:2
Pokaż informacje 10:00    ROLRol-Best-EKOEko Luk1:7
Pokaż informacje 10:00    PRYM - GALERIA WNĘTRZ-FCCFCC Environment6:1
Pokaż informacje 11:00    WKSWKS Proszenie-KSTKSTR Flexipal1:3
11:00    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-SPOSport Shop-:-
Pauzuje: STA Starówka
przejdź na górę
- 3. Kolejka 
sobota, 26 wrzesień 2020
Pokaż informacje 09:00    STAStarówka-METMet-Stal3:2
Pokaż informacje 10:00    JOLJol Bud-FCCFCC Environment0:7
Pokaż informacje 11:00    EKIEkipa PTB-EKOEko Luk0:3
niedziela, 27 wrzesień 2020
09:00    PRYM - GALERIA WNĘTRZ-SPOSport Shop-:-
Pokaż informacje 10:00    KSTKSTR Flexipal-ROLRol-Best5:0
Pokaż informacje 11:00    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-WKSWKS Proszenie6:0
Pauzuje: BAR Barwil-Omega
przejdź na górę
- 4. Kolejka 
sobota, 03 październik 2020
Pokaż informacje 09:00    FCCFCC Environment-ROLRol-Best5:1
09:00    SPOSport Shop-WKSWKS Proszenie-:-
Pokaż informacje 10:00    EKOEko Luk-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój2:4
Pokaż informacje 10:00    METMet-Stal-PRYM - GALERIA WNĘTRZ1:6
Pokaż informacje 11:00    BARBarwil-Omega-EKIEkipa PTB5:3
Pokaż informacje 11:00    STAStarówka-JOLJol Bud7:1
Pauzuje: KST KSTR Flexipal
przejdź na górę
- 5. Kolejka 
niedziela, 04 październik 2020
Pokaż informacje 09:00    WKSWKS Proszenie-ROLRol-Best4:7
Pokaż informacje 09:00    KSTKSTR Flexipal-PRYM - GALERIA WNĘTRZ1:2
Pokaż informacje 10:00    EKOEko Luk-JOLJol Bud8:0
10:00    SPOSport Shop-EKIEkipa PTB-:-
Pokaż informacje 11:00    FCCFCC Environment-STAStarówka1:4
Pokaż informacje 11:00    METMet-Stal-BARBarwil-Omega1:3
Pauzuje: MOS Moszczenica Święcicki Zdrój
przejdź na górę
- 6. Kolejka 
sobota, 10 październik 2020
Pokaż informacje 09:00    FCCFCC Environment-WKSWKS Proszenie3:1
Pokaż informacje 10:00    EKOEko Luk-KSTKSTR Flexipal1:0
Pokaż informacje 11:00    METMet-Stal-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój1:0
niedziela, 11 październik 2020
Pokaż informacje 09:00    BARBarwil-Omega-ROLRol-Best6:0
Pokaż informacje 10:00    STAStarówka-PRYM - GALERIA WNĘTRZ4:3
Pokaż informacje 11:00    JOLJol Bud-EKIEkipa PTB2:8
Pauzuje: SPO Sport Shop
przejdź na górę
- 7. Kolejka 
sobota, 17 październik 2020
Pokaż informacje 09:00    ROLRol-Best-STAStarówka3:5
09:00    SPOSport Shop-EKOEko Luk-:-
Pokaż informacje 10:00    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-BARBarwil-Omega2:5
Pokaż informacje 10:00    WKSWKS Proszenie-METMet-Stal0:1
Pokaż informacje 11:00    KSTKSTR Flexipal-FCCFCC Environment1:0
Pokaż informacje 11:00    PRYM - GALERIA WNĘTRZ-JOLJol Bud20:1
Pauzuje: EKI Ekipa PTB
przejdź na górę
- 8. Kolejka 
niedziela, 18 październik 2020
Pokaż informacje 09:00    METMet-Stal-KSTKSTR Flexipal1:3
09:00    FCCFCC Environment-SPOSport Shop-:-
Pokaż informacje 10:00    BARBarwil-Omega-WKSWKS Proszenie12:1
Pokaż informacje 10:00    STAStarówka-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój1:1
Pokaż informacje 11:00    JOLJol Bud-ROLRol-Best2:2
Pokaż informacje 11:00    EKIEkipa PTB-PRYM - GALERIA WNĘTRZ5:12
Pauzuje: EKO Eko Luk
przejdź na górę
- 9. Kolejka 
sobota, 24 październik 2020
Pokaż informacje 09:00    ROLRol-Best-EKIEkipa PTB0:1
Pokaż informacje 10:00    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-JOLJol Bud5:1
Pokaż informacje 11:00    WKSWKS Proszenie-STAStarówka0:2
niedziela, 25 październik 2020
Pokaż informacje 09:00    KSTKSTR Flexipal-BARBarwil-Omega1:4
10:00    SPOSport Shop-METMet-Stal-:-
Pokaż informacje 11:00    EKOEko Luk-FCCFCC Environment3:5
Pauzuje: PRYM - GALERIA WNĘTRZ
przejdź na górę
- 10. Kolejka 
sobota, 31 październik 2020
Pokaż informacje 09:00    JOLJol Bud-WKSWKS Proszenie2:4
Pokaż informacje 10:00    PRYM - GALERIA WNĘTRZ-ROLRol-Best5:3
Pokaż informacje 11:00    STAStarówka-KSTKSTR Flexipal2:1
Pokaż informacje 12:00    METMet-Stal-EKOEko Luk3:0
Pokaż informacje 13:00    EKIEkipa PTB-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój2:3
14:00    BARBarwil-Omega-SPOSport Shop-:-
Pauzuje: FCC FCC Environment
przejdź na górę
- 11. Kolejka 
sobota, 07 listopad 2020
Pokaż informacje 09:00    KSTKSTR Flexipal-JOLJol Bud4:1
Pokaż informacje 09:00    WKSWKS Proszenie-EKIEkipa PTB3:3
Pokaż informacje 10:00    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-PRYM - GALERIA WNĘTRZ3:2
Pokaż informacje 11:00    EKOEko Luk-BARBarwil-Omega2:3
Pokaż informacje 11:00    FCCFCC Environment-METMet-Stal4:4
12:00    SPOSport Shop-STAStarówka-:-
Pauzuje: ROL Rol-Best
przejdź na górę
- 12. Kolejka 
niedziela, 08 listopad 2020
Pokaż informacje 09:00    BARBarwil-Omega-FCCFCC Environment6:2
Pokaż informacje 09:00    STAStarówka-EKOEko Luk4:0
Pokaż informacje 10:00    EKIEkipa PTB-KSTKSTR Flexipal1:5
Pokaż informacje 11:00    PRYM - GALERIA WNĘTRZ-WKSWKS Proszenie7:4
Pokaż informacje 11:00    ROLRol-Best-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój0:3
12:00    JOLJol Bud-SPOSport Shop-:-
Pauzuje: MET Met-Stal
przejdź na górę
- 13. Kolejka 
sobota, 14 listopad 2020
Pokaż informacje 09:00    EKIEkipa PTB-STAStarówka0:6
Pokaż informacje 10:00    WKSWKS Proszenie-EKOEko Luk2:5
Pokaż informacje 11:00    ROLRol-Best-METMet-Stal2:6
niedziela, 15 listopad 2020
09:00    KSTKSTR Flexipal-SPOSport Shop-:-
Pokaż informacje 10:00    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-FCCFCC Environment3:3
Pokaż informacje 11:00    PRYM - GALERIA WNĘTRZ-BARBarwil-Omega2:3
Pauzuje: JOL Jol Bud
przejdź na górę


Design by Pixelsparadise