Komunikat!

OGŁOSZENIE

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r., wszystkie rozgrywki Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej od dnia 28. 12. 2020 r. do 17. 01. 2021 r. zostają odwołane.


Zgodnie z Regulaminem Amatorskiej Ligii Piłki Nożnej - rozdział XI pkt 6 - drużyna SportShop zostaje zdyskwalifikowana z rozgrywek w sezonie 2020/2021.


AHLPN 19/20 - I liga

- 1. Kolejka 
sobota, 30 listopad 2019
Pokaż informacje 09:00    SPOSport Shop-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój0:10
Pokaż informacje 09:30    BARBarwil-Omega-SULLZS Sulejów7:1
Pokaż informacje 10:00    BieBieniek PRYM-FCCFCC Environment2:5
10:30    FCLFC Legion-KSTKSTR Flexipal1:0
Pokaż informacje 11:00    METMet-Stal-STAStarówka1:1
przejdź na górę
- 2. Kolejka 
niedziela, 08 grudzień 2019
09:00    STAStarówka-FCCFCC Environment1:1
Pokaż informacje 09:30    BieBieniek PRYM-SULLZS Sulejów3:1
Pokaż informacje 10:00    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-METMet-Stal5:0
Pauzuje: BAR Barwil-Omega, FCL FC Legion, KST KSTR Flexipal, SPO Sport Shop
przejdź na górę
- 3. Kolejka 
sobota, 14 grudzień 2019
Pokaż informacje 09:00    SPOSport Shop-BieBieniek PRYM1:8
Pokaż informacje 09:30    BARBarwil-Omega-STAStarówka4:2
Pokaż informacje 10:00    KSTKSTR Flexipal-FCCFCC Environment1:1
10:30    FCLFC Legion-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój3:0
Pokaż informacje 11:00    METMet-Stal-SULLZS Sulejów1:3
niedziela, 15 grudzień 2019
Pokaż informacje 12:00    SPOSport Shop-KSTKSTR Flexipal1:4
przejdź na górę
- 4. Kolejka 
niedziela, 22 grudzień 2019
Pokaż informacje 09:00    FCCFCC Environment-BARBarwil-Omega1:6
Pokaż informacje 09:30    METMet-Stal-SPOSport Shop2:4
Pokaż informacje 10:00    FCLFC Legion-BieBieniek PRYM2:2
Pokaż informacje 10:30    KSTKSTR Flexipal-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój1:1
Pokaż informacje 11:00    SULLZS Sulejów-STAStarówka3:1
Pokaż informacje 11:30    BARBarwil-Omega-METMet-Stal3:0
12:00    SPOSport Shop-FCLFC Legion0:0
Pokaż informacje 12:30    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-BieBieniek PRYM2:1
Pokaż informacje 13:00    SULLZS Sulejów-FCCFCC Environment2:2
Pokaż informacje 13:30    KSTKSTR Flexipal-STAStarówka2:0
przejdź na górę
- 5. Kolejka 
sobota, 04 styczeń 2020
Pokaż informacje 09:00    SPOSport Shop-FCCFCC Environment2:2
Pokaż informacje 09:30    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-BARBarwil-Omega3:3
Pokaż informacje 10:00    BieBieniek PRYM-METMet-Stal2:1
10:30    KSTKSTR Flexipal-SULLZS Sulejów0:0
Pokaż informacje 12:00    STAStarówka-FCLFC Legion2:2
przejdź na górę
- 6. Kolejka 
niedziela, 12 styczeń 2020
Pokaż informacje 09:00    SPOSport Shop-BARBarwil-Omega1:3
Pokaż informacje 09:30    KSTKSTR Flexipal-BieBieniek PRYM0:1
Pokaż informacje 10:00    FCCFCC Environment-METMet-Stal3:1
10:30    SULLZS Sulejów-FCLFC Legion0:1
Pokaż informacje 11:00    STAStarówka-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój1:5
Pokaż informacje 11:30    KSTKSTR Flexipal-BARBarwil-Omega1:1
Pokaż informacje 12:00    STAStarówka-BieBieniek PRYM2:2
Pokaż informacje 12:30    SULLZS Sulejów-SPOSport Shop2:2
Pokaż informacje 13:00    FCLFC Legion-BARBarwil-Omega0:3
Pokaż informacje 13:30    FCCFCC Environment-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój1:3
Pokaż informacje 14:00    METMet-Stal-FCLFC Legion1:2
przejdź na górę
- 7. Kolejka 
niedziela, 26 styczeń 2020
Pokaż informacje 09:00    SPOSport Shop-STAStarówka0:3
09:30    FCLFC Legion-FCCFCC Environment2:0
10:00    SULLZS Sulejów-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój0:0
Pokaż informacje 10:30    KSTKSTR Flexipal-METMet-Stal3:0
Pokaż informacje 11:00    BARBarwil-Omega-BieBieniek PRYM2:3
przejdź na górę
- 8. Kolejka 
sobota, 01 luty 2020
Pokaż informacje 09:00    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-SPOSport Shop2:0
Pokaż informacje 09:30    SULLZS Sulejów-BARBarwil-Omega0:4
Pokaż informacje 10:00    FCCFCC Environment-BieBieniek PRYM3:6
10:30    KSTKSTR Flexipal-FCLFC Legion0:0
Pokaż informacje 11:00    STAStarówka-METMet-Stal2:0
przejdź na górę
- 9. Kolejka 
niedziela, 09 luty 2020
Pokaż informacje 09:00    FCCFCC Environment-STAStarówka0:3
Pokaż informacje 09:30    BieBieniek PRYM-SULLZS Sulejów3:0
Pokaż informacje 10:00    KSTKSTR Flexipal-SPOSport Shop4:0
Pokaż informacje 10:30    METMet-Stal-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój4:1
Pokaż informacje 11:00    BARBarwil-Omega-FCLFC Legion5:0
przejdź na górę
- 10. Kolejka 
sobota, 15 luty 2020
Pokaż informacje 09:00    BieBieniek PRYM-SPOSport Shop6:2
Pokaż informacje 09:30    STAStarówka-BARBarwil-Omega0:6
Pokaż informacje 10:00    FCCFCC Environment-KSTKSTR Flexipal0:1
Pokaż informacje 10:30    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-FCLFC Legion3:2
Pokaż informacje 11:00    SULLZS Sulejów-METMet-Stal0:0
przejdź na górę
- 11. Kolejka 
niedziela, 23 luty 2020
Pokaż informacje 09:00    BARBarwil-Omega-FCCFCC Environment3:3
Pokaż informacje 09:30    SPOSport Shop-METMet-Stal2:3
10:00    BieBieniek PRYM-FCLFC Legion3:0walkower
Pokaż informacje 10:30    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-KSTKSTR Flexipal1:2
11:00    STAStarówka-SULLZS Sulejów1:1
Pokaż informacje 11:30    METMet-Stal-BARBarwil-Omega0:6
12:00    FCLFC Legion-SPOSport Shop0:3walkower
Pokaż informacje 12:30    BieBieniek PRYM-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój2:2
Pokaż informacje 13:00    FCCFCC Environment-SULLZS Sulejów2:1
Pokaż informacje 13:30    KSTKSTR Flexipal-STAStarówka0:3
przejdź na górę
- 12. Kolejka 
sobota, 29 luty 2020
Pokaż informacje 09:00    FCCFCC Environment-SPOSport Shop3:1
Pokaż informacje 09:30    BARBarwil-Omega-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój5:0
Pokaż informacje 10:00    BieBieniek PRYM-METMet-Stal6:0
10:30    SULLZS Sulejów-KSTKSTR Flexipal0:0
Pokaż informacje 11:00    FCLFC Legion-STAStarówka0:2
przejdź na górę
- 13. Kolejka 
środa, 11 listopad 2020
Pokaż informacje 09:00    METMet-Stal-FCLFC Legion1:0
Pokaż informacje 09:30    BieBieniek PRYM-KSTKSTR Flexipal0:1
Pokaż informacje 10:00    FCCFCC Environment-METMet-Stal2:3
Pokaż informacje 10:30    FCLFC Legion-SULLZS Sulejów2:4
Pokaż informacje 11:00    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-STAStarówka1:1
11:30    SPOSport Shop-SULLZS Sulejów0:3
Pokaż informacje 12:00    BieBieniek PRYM-STAStarówka4:3
Pokaż informacje 12:30    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-FCCFCC Environment3:5
Pokaż informacje 13:00    BARBarwil-Omega-SPOSport Shop8:1
Pokaż informacje 13:30    BARBarwil-Omega-KSTKSTR Flexipal2:0
przejdź na górę
- 14. Kolejka 
niedziela, 29 listopad 2020
09:00    SPOSport Shop-STAStarówka0:3
Pokaż informacje 09:30    FCCFCC Environment-FCLFC Legion3:1
Pokaż informacje 10:00    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-SULLZS Sulejów3:0
Pokaż informacje 10:30    METMet-Stal-KSTKSTR Flexipal0:0
11:00    BieBieniek PRYM-BARBarwil-Omega0:3
przejdź na górę

AHLPN [PIO]



Design by Pixelsparadise