ALPN 19/20 - I liga

- 1. Kolejka  (07.09.2019 - 08.09.2019)
sobota, 07 wrzesień 2019
Pokaż informacje 09:00    KSTKSTR Flexipal-SPOSport Shop9:1
Pokaż informacje 10:00    MAZMazur-BARBarwil-Omega3:9
Pokaż informacje 11:00    JOLJol Bud-BIEBieniek-Prym4:5
Pokaż informacje 12:00    FCCFCC Environment-METMet-Stal4:5
Pokaż informacje 13:00    ROLRol-Best-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój2:6
niedziela, 08 wrzesień 2019
Pokaż informacje 09:00    JOLJol Bud-STAStarówka2:9
Pokaż informacje 10:00    SPOSport Shop-BARBarwil-Omega2:26
Pokaż informacje 11:00    METMet-Stal-WKSWKS Proszenie7:1
Pokaż informacje 12:00    KSTKSTR Flexipal-FCCFCC Environment4:4
Pauzuje: EKO Eko Luk
przejdź na górę
- 2. Kolejka  (14.09.2019 - 15.09.2019)
sobota, 14 wrzesień 2019
09:00    BIEBieniek-Prym-SPOSport Shop3:0walkower
Pokaż informacje 10:00    WKSWKS Proszenie-KSTKSTR Flexipal0:4
Pokaż informacje 11:00    ROLRol-Best-FCCFCC Environment3:2
Pokaż informacje 12:00    EKOEko Luk-MAZMazur2:1
Pokaż informacje 13:00    JOLJol Bud-METMet-Stal3:8
niedziela, 15 wrzesień 2019
Pokaż informacje 09:00    WKSWKS Proszenie-BARBarwil-Omega2:15
Pokaż informacje 10:00    ROLRol-Best-BIEBieniek-Prym8:0
Pokaż informacje 11:00    FCCFCC Environment-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój2:6
Pokaż informacje 12:00    MAZMazur-SPOSport Shop1:5
Pauzuje: STA Starówka
przejdź na górę
- 3. Kolejka  (21.09.2019 - 22.09.2019)
sobota, 21 wrzesień 2019
Pokaż informacje 09:00    JOLJol Bud-SPOSport Shop6:1
Pokaż informacje 10:00    METMet-Stal-MAZMazur6:1
Pokaż informacje 11:00    EKOEko Luk-ROLRol-Best4:3
Pokaż informacje 12:00    KSTKSTR Flexipal-BIEBieniek-Prym4:4
Pokaż informacje 13:00    STAStarówka-FCCFCC Environment4:3
niedziela, 22 wrzesień 2019
Pokaż informacje 09:00    ROLRol-Best-STAStarówka3:7
Pokaż informacje 10:00    METMet-Stal-BARBarwil-Omega1:2
Pokaż informacje 11:00    EKOEko Luk-WKSWKS Proszenie10:1
Pokaż informacje 12:00    KSTKSTR Flexipal-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój3:9
przejdź na górę
- 4. Kolejka  (28.09.2019 - 29.09.2019)
sobota, 28 wrzesień 2019
Pokaż informacje 09:00    SPOSport Shop-METMet-Stal1:7
Pokaż informacje 10:00    FCCFCC Environment-WKSWKS Proszenie6:1
Pokaż informacje 11:00    KSTKSTR Flexipal-JOLJol Bud4:2
Pokaż informacje 12:00    EKOEko Luk-BIEBieniek-Prym5:4
niedziela, 29 wrzesień 2019
Pokaż informacje 09:00    EKOEko Luk-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój1:6
Pokaż informacje 10:00    STAStarówka-BIEBieniek-Prym21:0
Pokaż informacje 11:00    MAZMazur-KSTKSTR Flexipal2:4
Pauzuje: BAR Barwil-Omega, ROL Rol-Best
przejdź na górę
- 5. Kolejka  (05.10.2019 - 06.10.2019)
sobota, 05 październik 2019
Pokaż informacje 09:00    SPOSport Shop-FCCFCC Environment5:5
Pokaż informacje 10:00    EKOEko Luk-BARBarwil-Omega6:14
Pokaż informacje 11:00    MAZMazur-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój1:6
Pokaż informacje 12:00    WKSWKS Proszenie-BIEBieniek-Prym13:3
Pokaż informacje 13:00    STAStarówka-METMet-Stal8:3
niedziela, 06 październik 2019
Pokaż informacje 09:00    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-STAStarówka7:3
Pokaż informacje 10:00    KSTKSTR Flexipal-BARBarwil-Omega5:6
Pokaż informacje 11:00    WKSWKS Proszenie-JOLJol Bud6:2
Pokaż informacje 12:00    MAZMazur-ROLRol-Best3:4
przejdź na górę
- 6. Kolejka  (12.10.2019 - 13.10.2019)
sobota, 12 październik 2019
Pokaż informacje 10:00    JOLJol Bud-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój2:9
Pokaż informacje 11:00    MAZMazur-BIEBieniek-Prym5:4
Pokaż informacje 12:00    KSTKSTR Flexipal-ROLRol-Best3:0
Pokaż informacje 13:00    METMet-Stal-EKOEko Luk4:4
niedziela, 13 październik 2019
Pokaż informacje 09:00    JOLJol Bud-BARBarwil-Omega0:21
Pokaż informacje 10:00    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-SPOSport Shop7:4
Pokaż informacje 11:00    MAZMazur-FCCFCC Environment1:6
Pokaż informacje 12:00    WKSWKS Proszenie-STAStarówka3:11
przejdź na górę
- 7. Kolejka  (19.10.2019 - 20.10.2019)
sobota, 19 październik 2019
Pokaż informacje 09:00    FCCFCC Environment-BARBarwil-Omega2:6
Pokaż informacje 10:00    EKOEko Luk-SPOSport Shop9:3
Pokaż informacje 11:00    WKSWKS Proszenie-MAZMazur3:4
Pokaż informacje 12:00    ROLRol-Best-JOLJol Bud4:6
niedziela, 20 październik 2019
Pokaż informacje 09:00    ROLRol-Best-BARBarwil-Omega1:14
Pokaż informacje 10:00    STAStarówka-EKOEko Luk4:2
Pokaż informacje 11:00    JOLJol Bud-FCCFCC Environment2:3
Pokaż informacje 12:00    METMet-Stal-KSTKSTR Flexipal3:5
Pokaż informacje 13:00    BIEBieniek-Prym-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój1:4
przejdź na górę
- 8. Kolejka  (26.10.2019 - 27.10.2019)
sobota, 26 październik 2019
Pokaż informacje 09:00    ROLRol-Best-SPOSport Shop12:3
Pokaż informacje 10:00    WKSWKS Proszenie-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój1:7
Pokaż informacje 11:00    METMet-Stal-BIEBieniek-Prym0:3
Pokaż informacje 12:00    JOLJol Bud-EKOEko Luk5:9
niedziela, 27 październik 2019
Pokaż informacje 09:00    ROLRol-Best-WKSWKS Proszenie2:2
Pokaż informacje 10:00    EKOEko Luk-KSTKSTR Flexipal0:4
Pokaż informacje 11:00    FCCFCC Environment-BIEBieniek-Prym4:1
Pokaż informacje 12:00    MAZMazur-STAStarówka3:6
Pokaż informacje 13:00    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-BARBarwil-Omega5:7
przejdź na górę
- 9. Kolejka  (02.11.2019 - 03.11.2019)
sobota, 02 listopad 2019
Pokaż informacje 09:00    SPOSport Shop-STAStarówka3:16
Pokaż informacje 10:00    METMet-Stal-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój1:1
Pokaż informacje 11:00    MAZMazur-JOLJol Bud1:1
niedziela, 03 listopad 2019
Pokaż informacje 09:00    WKSWKS Proszenie-SPOSport Shop8:5
Pokaż informacje 10:00    ROLRol-Best-METMet-Stal3:2
Pokaż informacje 11:00    KSTKSTR Flexipal-STAStarówka2:6
Pokaż informacje 12:00    BARBarwil-Omega-BIEBieniek-Prym19:1
Pauzuje: EKO Eko Luk, FCC FCC Environment
przejdź na górę


Design by Pixelsparadise