Komunikat!

OGŁOSZENIE

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r., wszystkie rozgrywki Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej od dnia 28. 12. 2020 r. do 17. 01. 2021 r. zostają odwołane.


Zgodnie z Regulaminem Amatorskiej Ligii Piłki Nożnej - rozdział XI pkt 6 - drużyna SportShop zostaje zdyskwalifikowana z rozgrywek w sezonie 2020/2021.


ALPN 18/19 - I liga

- 1. Kolejka 
sobota, 25 sierpień 2018
Pokaż informacje 09:00    MAZMazur-BARBarwil-Omega2:8
Pokaż informacje 10:00    JOLJol Bud-BieBieniek PRYM0:16
Pokaż informacje 11:00    FCCFCC Environment-METMet-Stal3:3
Pokaż informacje 12:00    KSTKSTR Flexipal-SPOSport Shop1:2
niedziela, 26 sierpień 2018
Pokaż informacje 10:00    ROLRol-Best-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój3:6
Pokaż informacje 11:00    JOLJol Bud-STAStarówka1:7
Pokaż informacje 12:00    KSTKSTR Flexipal-FCCFCC Environment1:2
Pauzuje: EKO Eko Luk, IDL ID Logistics
przejdź na górę
- 2. Kolejka 
sobota, 01 wrzesień 2018
Pokaż informacje 09:00    SPOSport Shop-BARBarwil-Omega3:6
Pokaż informacje 10:00    METMet-Stal-EKOEko Luk1:3
Pokaż informacje 11:00    MAZMazur-BieBieniek PRYM3:5
Pokaż informacje 12:00    ROLRol-Best-STAStarówka4:5
niedziela, 02 wrzesień 2018
Pokaż informacje 09:00    ROLRol-Best-BieBieniek PRYM5:9
Pokaż informacje 10:00    JOLJol Bud-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój1:9
Pauzuje: FCC FCC Environment, IDL ID Logistics, KST KSTR Flexipal
przejdź na górę
- 3. Kolejka 
sobota, 08 wrzesień 2018
Pokaż informacje 10:00    METMet-Stal-MAZMazur6:1
Pokaż informacje 11:00    KSTKSTR Flexipal-BieBieniek PRYM3:6
Pokaż informacje 12:00    EKOEko Luk-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój3:5
niedziela, 09 wrzesień 2018
Pokaż informacje 09:00    STAStarówka-FCCFCC Environment5:4
Pokaż informacje 10:00    EKOEko Luk-ROLRol-Best11:2
Pokaż informacje 11:00    JOLJol Bud-BARBarwil-Omega1:28
Pauzuje: IDL ID Logistics, SPO Sport Shop
przejdź na górę
- 4. Kolejka 
sobota, 15 wrzesień 2018
Pokaż informacje 09:00    JOLJol Bud-SPOSport Shop3:8
Pokaż informacje 11:00    MAZMazur-FCCFCC Environment4:3
Pokaż informacje 12:00    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-STAStarówka3:4
niedziela, 16 wrzesień 2018
Pokaż informacje 09:00    EKOEko Luk-BieBieniek PRYM2:7
Pokaż informacje 10:00    METMet-Stal-BARBarwil-Omega2:6
Pokaż informacje 11:00    MAZMazur-KSTKSTR Flexipal2:4
Pauzuje: IDL ID Logistics, ROL Rol-Best
przejdź na górę
- 5. Kolejka 
sobota, 22 wrzesień 2018
Pokaż informacje 09:00    SPOSport Shop-METMet-Stal5:5
Pokaż informacje 11:00    ROLRol-Best-BARBarwil-Omega1:10
Pokaż informacje 12:00    KSTKSTR Flexipal-JOLJol Bud9:2
niedziela, 23 wrzesień 2018
Pokaż informacje 09:00    STAStarówka-BieBieniek PRYM0:13
Pokaż informacje 10:00    MAZMazur-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój2:5
Pokaż informacje 11:00    FCCFCC Environment-BARBarwil-Omega2:5
Pauzuje: EKO Eko Luk, IDL ID Logistics
przejdź na górę
- 6. Kolejka 
sobota, 29 wrzesień 2018
Pokaż informacje 09:00    SPOSport Shop-FCCFCC Environment5:2
Pokaż informacje 10:00    KSTKSTR Flexipal-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój2:0
Pokaż informacje 12:00    EKOEko Luk-MAZMazur3:2
niedziela, 30 wrzesień 2018
09:00    STAStarówka-METMet-Stal3:0
Pokaż informacje 10:00    ROLRol-Best-JOLJol Bud8:1
Pokaż informacje 11:00    EKOEko Luk-BARBarwil-Omega1:2
Pauzuje: Bie Bieniek PRYM, IDL ID Logistics
przejdź na górę
- 7. Kolejka 
sobota, 06 październik 2018
Pokaż informacje 09:00    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-SPOSport Shop4:6
Pokaż informacje 11:00    KSTKSTR Flexipal-ROLRol-Best3:3
Pokaż informacje 12:00    JOLJol Bud-METMet-Stal0:4
niedziela, 07 październik 2018
Pokaż informacje 10:00    MAZMazur-SPOSport Shop2:7
Pauzuje: BAR Barwil-Omega, Bie Bieniek PRYM, EKO Eko Luk, FCC FCC Environment, IDL ID Logistics, STA Starówka
przejdź na górę
- 8. Kolejka 
sobota, 13 październik 2018
Pokaż informacje 09:00    EKOEko Luk-SPOSport Shop2:2
Pokaż informacje 11:00    JOLJol Bud-FCCFCC Environment3:5
Pokaż informacje 12:00    METMet-Stal-KSTKSTR Flexipal2:3
niedziela, 14 październik 2018
Pokaż informacje 09:00    BieBieniek PRYM-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój14:3
Pokaż informacje 10:00    ROLRol-Best-FCCFCC Environment7:1
Pokaż informacje 11:00    STAStarówka-BARBarwil-Omega3:9
Pauzuje: IDL ID Logistics, MAZ Mazur
przejdź na górę
- 9. Kolejka 
sobota, 20 październik 2018
Pokaż informacje 09:00    SPOSport Shop-STAStarówka4:3
Pokaż informacje 10:00    MAZMazur-ROLRol-Best3:5
Pokaż informacje 11:00    FCCFCC Environment-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój0:11
niedziela, 21 październik 2018
Pokaż informacje 09:00    JOLJol Bud-EKOEko Luk1:10
Pokaż informacje 10:00    KSTKSTR Flexipal-BARBarwil-Omega2:4
Pokaż informacje 11:00    METMet-Stal-BieBieniek PRYM9:7
Pauzuje: IDL ID Logistics
przejdź na górę
- 10. Kolejka 
sobota, 27 październik 2018
Pokaż informacje 09:00    FCCFCC Environment-BieBieniek PRYM2:15
10:00    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-BARBarwil-Omega0:3
Pokaż informacje 11:00    MAZMazur-STAStarówka3:7
niedziela, 28 październik 2018
Pokaż informacje 09:00    ROLRol-Best-METMet-Stal5:6
Pokaż informacje 11:00    BieBieniek PRYM-SPOSport Shop7:5
Pokaż informacje 12:00    EKOEko Luk-KSTKSTR Flexipal2:2
Pauzuje: IDL ID Logistics, JOL Jol Bud
przejdź na górę
- 11. Kolejka 
sobota, 03 listopad 2018
Pokaż informacje 09:00    ROLRol-Best-SPOSport Shop6:5
Pokaż informacje 10:00    KSTKSTR Flexipal-STAStarówka4:4
Pokaż informacje 11:00    MAZMazur-JOLJol Bud9:0
niedziela, 04 listopad 2018
Pokaż informacje 09:00    FCCFCC Environment-EKOEko Luk3:2
Pokaż informacje 10:00    METMet-Stal-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój5:3
Pokaż informacje 11:00    BARBarwil-Omega-BieBieniek PRYM5:2
Pauzuje: IDL ID Logistics
przejdź na górę
- 12. Kolejka 
sobota, 06 kwiecień 2019
Pokaż informacje 09:00    STAStarówka-EKOEko Luk2:1
Pokaż informacje 10:00    SPOSport Shop-KSTKSTR Flexipal1:13
Pokaż informacje 11:00    METMet-Stal-FCCFCC Environment4:0
12:00    BieBieniek PRYM-JOLJol Bud3:0
niedziela, 07 kwiecień 2019
Pokaż informacje 09:00    BARBarwil-Omega-MAZMazur9:3
Pokaż informacje 10:00    FCCFCC Environment-KSTKSTR Flexipal2:2
Pokaż informacje 11:00    STAStarówka-JOLJol Bud7:6
Pokaż informacje 12:00    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-ROLRol-Best11:6
Pauzuje: IDL ID Logistics
przejdź na górę
- 13. Kolejka 
sobota, 13 kwiecień 2019
Pokaż informacje 09:00    BieBieniek PRYM-MAZMazur7:2
Pokaż informacje 10:00    STAStarówka-ROLRol-Best1:5
Pokaż informacje 11:00    EKOEko Luk-METMet-Stal3:1
niedziela, 14 kwiecień 2019
Pokaż informacje 09:00    BARBarwil-Omega-SPOSport Shop12:1
Pokaż informacje 10:00    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-JOLJol Bud5:2
Pokaż informacje 11:00    BieBieniek PRYM-ROLRol-Best19:3
Pauzuje: FCC FCC Environment, IDL ID Logistics, KST KSTR Flexipal
przejdź na górę
- 14. Kolejka 
sobota, 27 kwiecień 2019
Pokaż informacje 09:00    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-EKOEko Luk5:3
Pokaż informacje 10:00    BARBarwil-Omega-JOLJol Bud6:2
Pokaż informacje 11:00    BieBieniek PRYM-KSTKSTR Flexipal7:1
Pokaż informacje 12:00    METMet-Stal-ROLRol-Best10:1
niedziela, 28 kwiecień 2019
Pokaż informacje 09:00    FCCFCC Environment-STAStarówka2:2
Pokaż informacje 10:00    ROLRol-Best-EKOEko Luk2:7
Pokaż informacje 11:00    MAZMazur-METMet-Stal1:3
Pauzuje: IDL ID Logistics, SPO Sport Shop
przejdź na górę
- 15. Kolejka 
sobota, 04 maj 2019
Pokaż informacje 09:00    SPOSport Shop-JOLJol Bud9:1
Pokaż informacje 10:00    FCCFCC Environment-MAZMazur0:5
Pokaż informacje 11:00    STAStarówka-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój7:2
niedziela, 05 maj 2019
Pokaż informacje 09:00    BieBieniek PRYM-EKOEko Luk13:5
Pokaż informacje 10:00    BARBarwil-Omega-METMet-Stal5:3
Pokaż informacje 11:00    KSTKSTR Flexipal-MAZMazur7:5
Pauzuje: IDL ID Logistics, ROL Rol-Best
przejdź na górę
- 16. Kolejka 
sobota, 11 maj 2019
Pokaż informacje 09:00    METMet-Stal-SPOSport Shop6:1
Pokaż informacje 10:00    JOLJol Bud-KSTKSTR Flexipal0:7
Pokaż informacje 11:00    BARBarwil-Omega-ROLRol-Best5:3
Pokaż informacje 12:00    BieBieniek PRYM-FCCFCC Environment5:4
niedziela, 12 maj 2019
Pokaż informacje 09:00    BieBieniek PRYM-STAStarówka14:3
Pokaż informacje 10:00    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-MAZMazur6:5
Pokaż informacje 11:00    BARBarwil-Omega-EKOEko Luk7:3
Pauzuje: IDL ID Logistics
przejdź na górę
- 17. Kolejka 
sobota, 18 maj 2019
Pokaż informacje 09:00    BARBarwil-Omega-FCCFCC Environment4:4
Pokaż informacje 10:00    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-KSTKSTR Flexipal3:2
Pokaż informacje 11:00    MAZMazur-EKOEko Luk3:9
Pokaż informacje 12:00    BieBieniek PRYM-SPOSport Shop6:1
niedziela, 19 maj 2019
Pokaż informacje 09:00    METMet-Stal-STAStarówka3:2
Pokaż informacje 10:00    FCCFCC Environment-SPOSport Shop6:3
Pokaż informacje 11:00    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-BieBieniek PRYM9:3
Pauzuje: IDL ID Logistics, JOL Jol Bud, ROL Rol-Best
przejdź na górę
- 18. Kolejka 
sobota, 25 maj 2019
Pokaż informacje 09:00    SPOSport Shop-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój1:8
Pokaż informacje 10:00    METMet-Stal-JOLJol Bud5:2
Pokaż informacje 11:00    ROLRol-Best-KSTKSTR Flexipal1:6
Pokaż informacje 12:00    STAStarówka-BARBarwil-Omega3:7
niedziela, 26 maj 2019
Pokaż informacje 09:00    EKOEko Luk-STAStarówka2:3
Pokaż informacje 10:00    SPOSport Shop-MAZMazur2:1
Pokaż informacje 11:00    JOLJol Bud-ROLRol-Best2:4
Pauzuje: Bie Bieniek PRYM, FCC FCC Environment, IDL ID Logistics
przejdź na górę
- 19. Kolejka 
sobota, 01 czerwiec 2019
Pokaż informacje 09:00    SPOSport Shop-EKOEko Luk1:5
Pokaż informacje 10:00    KSTKSTR Flexipal-METMet-Stal1:3
Pokaż informacje 11:00    FCCFCC Environment-JOLJol Bud5:1
Pokaż informacje 12:00    KSTKSTR Flexipal-EKOEko Luk6:3
niedziela, 02 czerwiec 2019
Pokaż informacje 09:00    MAZMazur-STAStarówka0:3
10:00    FCCFCC Environment-ROLRol-Best0:4
Pokaż informacje 11:00    BARBarwil-Omega-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój8:3
Pauzuje: Bie Bieniek PRYM, IDL ID Logistics
przejdź na górę
- 20. Kolejka 
sobota, 08 czerwiec 2019
Pokaż informacje 09:00    STAStarówka-SPOSport Shop13:2
Pokaż informacje 10:00    ROLRol-Best-MAZMazur1:5
Pokaż informacje 11:00    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-FCCFCC Environment6:2
niedziela, 09 czerwiec 2019
Pokaż informacje 09:00    EKOEko Luk-JOLJol Bud24:3
Pokaż informacje 10:00    BARBarwil-Omega-KSTKSTR Flexipal8:1
Pokaż informacje 11:00    BieBieniek PRYM-METMet-Stal4:6
Pauzuje: IDL ID Logistics
przejdź na górę
- 21. Kolejka 
sobota, 15 czerwiec 2019
Pokaż informacje 09:00    SPOSport Shop-ROLRol-Best1:9
Pokaż informacje 10:00    STAStarówka-KSTKSTR Flexipal7:2
Pokaż informacje 10:00    JOLJol Bud-MAZMazur0:10
Pokaż informacje 11:00    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-METMet-Stal4:5
Pokaż informacje 11:00    EKOEko Luk-FCCFCC Environment10:1
Pokaż informacje 12:00    BieBieniek PRYM-BARBarwil-Omega8:7
Pauzuje: IDL ID Logistics
przejdź na górę


Design by Pixelsparadise