Komunikat!

OGŁOSZENIE

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r., wszystkie rozgrywki Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej od dnia 28. 12. 2020 r. do 17. 01. 2021 r. zostają odwołane.


Zgodnie z Regulaminem Amatorskiej Ligii Piłki Nożnej - rozdział XI pkt 6 - drużyna SportShop zostaje zdyskwalifikowana z rozgrywek w sezonie 2020/2021.


AHLPN 17/18 - I liga

- 1. Kolejka 
niedziela, 10 grudzień 2017
Pokaż informacje 09:00    BARBarwil-Omega-FCCFCC Environment2:0
Pokaż informacje 09:30    HAFHaftina-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój3:0
10:00    STAStarówka-MAZMazur0:0
Pokaż informacje 10:30    BieBieniek PRYM-EKOEko Luk2:1
Pokaż informacje 11:00    SULLZS Sulejów-MARMarmebel-D&D1:2
przejdź na górę
- 2. Kolejka 
sobota, 16 grudzień 2017
Pokaż informacje 09:00    BieBieniek PRYM-FCCFCC Environment4:2
Pokaż informacje 09:30    SULLZS Sulejów-STAStarówka1:1
Pokaż informacje 10:00    MARMarmebel-D&D-HAFHaftina0:2
Pokaż informacje 10:30    EKOEko Luk-BARBarwil-Omega1:2
Pokaż informacje 11:00    MAZMazur-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój0:1
przejdź na górę
- 3. Kolejka 
sobota, 16 grudzień 2017
Pokaż informacje 11:30    HAFHaftina-FCCFCC Environment3:0
Pokaż informacje 12:00    STAStarówka-BARBarwil-Omega0:5
Pokaż informacje 12:30    BieBieniek PRYM-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój1:7
Pokaż informacje 13:00    SULLZS Sulejów-MAZMazur0:3
Pokaż informacje 13:30    MARMarmebel-D&D-EKOEko Luk2:3
przejdź na górę
- 4. Kolejka 
niedziela, 07 styczeń 2018
Pokaż informacje 09:00    SULLZS Sulejów-FCCFCC Environment1:0
Pokaż informacje 09:30    MARMarmebel-D&D-BieBieniek PRYM1:5
Pokaż informacje 10:00    EKOEko Luk-STAStarówka0:0
Pokaż informacje 10:30    MAZMazur-HAFHaftina0:2
Pokaż informacje 11:00    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-BARBarwil-Omega1:2
przejdź na górę
- 5. Kolejka 
sobota, 13 styczeń 2018
Pokaż informacje 09:00    STAStarówka-FCCFCC Environment2:1
Pokaż informacje 09:30    BieBieniek PRYM-HAFHaftina0:4
Pokaż informacje 10:00    SULLZS Sulejów-BARBarwil-Omega0:1
Pokaż informacje 10:30    MARMarmebel-D&D-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój0:3
Pokaż informacje 11:00    EKOEko Luk-MAZMazur2:1
przejdź na górę
- 6. Kolejka 
sobota, 20 styczeń 2018
Pokaż informacje 09:00    MAZMazur-FCCFCC Environment0:1
09:30    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-EKOEko Luk0:0
Pokaż informacje 10:00    BARBarwil-Omega-MARMarmebel-D&D4:1
Pokaż informacje 10:30    HAFHaftina-SULLZS Sulejów3:1
Pokaż informacje 11:00    STAStarówka-BieBieniek PRYM3:2
przejdź na górę
- 7. Kolejka 
niedziela, 21 styczeń 2018
Pokaż informacje 11:30    MARMarmebel-D&D-FCCFCC Environment0:3
Pokaż informacje 12:00    EKOEko Luk-SULLZS Sulejów2:2
Pokaż informacje 12:30    MAZMazur-BieBieniek PRYM2:3
Pokaż informacje 13:00    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-STAStarówka2:0
Pokaż informacje 13:30    BARBarwil-Omega-HAFHaftina0:0
przejdź na górę
- 8. Kolejka 
sobota, 27 styczeń 2018
Pokaż informacje 09:00    EKOEko Luk-FCCFCC Environment0:2
Pokaż informacje 09:30    MAZMazur-MARMarmebel-D&D0:1
Pokaż informacje 10:00    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-SULLZS Sulejów3:1
Pokaż informacje 11:00    HAFHaftina-STAStarówka3:1
Pauzuje: BAR Barwil-Omega, Bie Bieniek PRYM
przejdź na górę
- 9. Kolejka 
niedziela, 04 luty 2018
Pokaż informacje 09:00    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-FCCFCC Environment2:0
Pokaż informacje 09:30    BARBarwil-Omega-MAZMazur6:1
Pokaż informacje 10:00    HAFHaftina-EKOEko Luk1:0
Pokaż informacje 10:30    STAStarówka-MARMarmebel-D&D1:3
Pokaż informacje 11:00    BieBieniek PRYM-SULLZS Sulejów4:0
przejdź na górę
- 10. Kolejka 
niedziela, 04 luty 2018
Pokaż informacje 11:00    FCCFCC Environment-STAStarówka3:0
Pokaż informacje 11:30    EKOEko Luk-BieBieniek PRYM2:13
Pokaż informacje 12:00    MARMarmebel-D&D-SULLZS Sulejów0:0
Pokaż informacje 12:30    FCCFCC Environment-BARBarwil-Omega2:0
Pokaż informacje 13:00    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-HAFHaftina1:1
Pokaż informacje 13:30    MAZMazur-STAStarówka1:4
przejdź na górę
- 11. Kolejka 
sobota, 10 luty 2018
Pokaż informacje 09:00    FCCFCC Environment-BieBieniek PRYM1:2
Pokaż informacje 09:30    STAStarówka-SULLZS Sulejów1:4
Pokaż informacje 10:00    HAFHaftina-MARMarmebel-D&D3:2
Pokaż informacje 10:30    BARBarwil-Omega-EKOEko Luk1:1
Pokaż informacje 11:00    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-MAZMazur2:1
Pokaż informacje 11:30    BARBarwil-Omega-MARMarmebel-D&D2:1
przejdź na górę
- 12. Kolejka 
niedziela, 18 luty 2018
Pokaż informacje 09:00    FCCFCC Environment-HAFHaftina2:4
Pokaż informacje 09:30    BARBarwil-Omega-STAStarówka2:2
Pokaż informacje 10:00    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-BieBieniek PRYM2:0
Pokaż informacje 10:30    MAZMazur-SULLZS Sulejów2:2
Pokaż informacje 11:00    EKOEko Luk-MARMarmebel-D&D2:2
przejdź na górę
- 13. Kolejka 
niedziela, 18 luty 2018
Pokaż informacje 11:30    FCCFCC Environment-SULLZS Sulejów1:1
Pokaż informacje 12:00    BieBieniek PRYM-MARMarmebel-D&D2:1
Pokaż informacje 12:30    STAStarówka-EKOEko Luk4:1
Pokaż informacje 13:00    HAFHaftina-MAZMazur2:3
Pokaż informacje 13:30    BARBarwil-Omega-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój2:0
przejdź na górę
- 14. Kolejka 
sobota, 24 luty 2018
Pokaż informacje 09:30    HAFHaftina-BieBieniek PRYM1:2
Pokaż informacje 10:00    BARBarwil-Omega-SULLZS Sulejów6:2
Pokaż informacje 10:30    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-MARMarmebel-D&D0:3
Pokaż informacje 11:00    MAZMazur-EKOEko Luk1:0
Pauzuje: FCC FCC Environment, STA Starówka
przejdź na górę
- 15. Kolejka 
niedziela, 04 marzec 2018
Pokaż informacje 09:00    FCCFCC Environment-MAZMazur1:1
Pokaż informacje 09:30    EKOEko Luk-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój4:9
Pokaż informacje 10:30    SULLZS Sulejów-HAFHaftina1:4
Pokaż informacje 11:00    BieBieniek PRYM-STAStarówka2:1
Pauzuje: BAR Barwil-Omega, MAR Marmebel-D&D
przejdź na górę
- 16. Kolejka 
sobota, 10 marzec 2018
Pokaż informacje 09:00    FCCFCC Environment-MARMarmebel-D&D0:3
Pokaż informacje 09:30    SULLZS Sulejów-EKOEko Luk2:3
Pokaż informacje 10:00    BieBieniek PRYM-MAZMazur2:1
Pokaż informacje 10:30    STAStarówka-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój1:4
Pokaż informacje 11:00    HAFHaftina-BARBarwil-Omega1:1
przejdź na górę
- 17. Kolejka 
sobota, 10 marzec 2018
Pokaż informacje 11:30    FCCFCC Environment-EKOEko Luk1:0
Pokaż informacje 12:00    MARMarmebel-D&D-MAZMazur2:3
Pokaż informacje 12:30    SULLZS Sulejów-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój3:7
Pokaż informacje 13:00    BieBieniek PRYM-BARBarwil-Omega3:5
Pokaż informacje 13:30    STAStarówka-HAFHaftina4:7
przejdź na górę
- 18. Kolejka 
niedziela, 18 marzec 2018
Pokaż informacje 08:30    BARBarwil-Omega-BieBieniek PRYM2:1
Pokaż informacje 09:00    FCCFCC Environment-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój0:3
Pokaż informacje 09:30    MAZMazur-BARBarwil-Omega0:2
Pokaż informacje 10:00    EKOEko Luk-HAFHaftina1:5
Pokaż informacje 10:30    MARMarmebel-D&D-STAStarówka2:3
11:00    SULLZS Sulejów-BieBieniek PRYM0:3
przejdź na górę

AHLPN [PIO]



Design by Pixelsparadise