ALPN 17/18 - I liga

- 1. Kolejka 
sobota, 09 wrzesień 2017
09:00    BARBarwil-Omega-SPOSport Shop3:0walkower
Pokaż informacje 10:00    IDLID Logistics-KSTKSTR Flexipal2:0
Pokaż informacje 11:00    STAStarówka-METMet-Stal1:2
Pokaż informacje 12:00    BIEBieniek-Prym-FCCFCC Environment4:1
Pokaż informacje 13:00    EKOEko Luk-MAZMazur2:1
Pokaż informacje 13:00    MAZMazur-IDLID Logistics2:0
niedziela, 10 wrzesień 2017
09:00    METMet-Stal-KSTKSTR Flexipal3:1
Pokaż informacje 10:00    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-MARMarmebel-D&D2:1
12:00    ROLRol-Best-PWIPWiK Sp. z o.o.1:0
przejdź na górę
- 2. Kolejka 
sobota, 16 wrzesień 2017
09:00    SPOSport Shop-EKOEko Luk0:3
Pokaż informacje 10:00    METMet-Stal-BARBarwil-Omega1:2
Pokaż informacje 11:00    MAZMazur-ROLRol-Best3:0
Pokaż informacje 12:00    MARMarmebel-D&D-FCCFCC Environment1:3
Pokaż informacje 12:00    ROLRol-Best-FCCFCC Environment1:3
Pokaż informacje 13:00    PWIPWiK Sp. z o.o.-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój2:4
Pokaż informacje 13:00    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-EKOEko Luk6:2
niedziela, 17 wrzesień 2017
Pokaż informacje 09:00    KSTKSTR Flexipal-STAStarówka3:3
Pokaż informacje 10:00    BIEBieniek-Prym-IDLID Logistics1:3
przejdź na górę
- 3. Kolejka 
sobota, 23 wrzesień 2017
Pokaż informacje 09:00    ROLRol-Best-SPOSport Shop1:7
Pokaż informacje 10:00    STAStarówka-BIEBieniek-Prym0:2
Pokaż informacje 11:00    BARBarwil-Omega-KSTKSTR Flexipal13:1
Pokaż informacje 12:00    EKOEko Luk-METMet-Stal3:2
Pokaż informacje 13:00    IDLID Logistics-FCCFCC Environment10:7
niedziela, 24 wrzesień 2017
Pokaż informacje 09:00    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-MAZMazur6:3
Pokaż informacje 10:00    MARMarmebel-D&D-PWIPWiK Sp. z o.o.1:3
Pokaż informacje 11:00    SPOSport Shop-BIEBieniek-Prym1:6
Pokaż informacje 12:00    KSTKSTR Flexipal-FCCFCC Environment1:7
przejdź na górę
- 4. Kolejka 
sobota, 30 wrzesień 2017
Pokaż informacje 09:00    KSTKSTR Flexipal-SPOSport Shop0:0 Raport meczowy
Pokaż informacje 10:00    METMet-Stal-FCCFCC Environment2:0 Raport meczowy
Pokaż informacje 11:00    BIEBieniek-Prym-MAZMazur5:3 Raport meczowy
Pokaż informacje 12:00    BARBarwil-Omega-PWIPWiK Sp. z o.o.13:1 Raport meczowy
Pokaż informacje 13:00    STAStarówka-MARMarmebel-D&D3:3 Raport meczowy
niedziela, 01 październik 2017
Pokaż informacje 09:00    BARBarwil-Omega-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój1:2 Raport meczowy
10:00    EKOEko Luk-ROLRol-Best3:0 Raport meczowy
Pokaż informacje 11:00    STAStarówka-MAZMazur3:0 Raport meczowy
Pokaż informacje 12:00    IDLID Logistics-PWIPWiK Sp. z o.o.2:0 Raport meczowy
przejdź na górę
- 5. Kolejka 
sobota, 07 październik 2017
Pokaż informacje 09:00    STAStarówka-FCCFCC Environment3:2
Pokaż informacje 10:00    BARBarwil-Omega-IDLID Logistics6:2
Pokaż informacje 11:00    EKOEko Luk-BIEBieniek-Prym2:12
Pokaż informacje 12:00    ROLRol-Best-KSTKSTR Flexipal2:2
Pokaż informacje 13:00    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-METMet-Stal5:0
niedziela, 08 październik 2017
Pokaż informacje 09:00    MARMarmebel-D&D-SPOSport Shop4:2
Pokaż informacje 10:00    PWIPWiK Sp. z o.o.-MAZMazur1:3
Pokaż informacje 11:00    BIEBieniek-Prym-METMet-Stal5:1
Pokaż informacje 12:00    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-FCCFCC Environment4:1
przejdź na górę
- 6. Kolejka 
sobota, 14 październik 2017
Pokaż informacje 09:00    SPOSport Shop-PWIPWiK Sp. z o.o.10:0
Pokaż informacje 10:00    MAZMazur-FCCFCC Environment2:1
Pokaż informacje 11:00    METMet-Stal-MARMarmebel-D&D0:4
Pokaż informacje 12:00    KSTKSTR Flexipal-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój0:8
Pokaż informacje 13:00    BIEBieniek-Prym-ROLRol-Best7:1
niedziela, 15 październik 2017
Pokaż informacje 09:00    IDLID Logistics-EKOEko Luk4:0
Pokaż informacje 10:00    STAStarówka-BARBarwil-Omega0:5
Pokaż informacje 11:00    MARMarmebel-D&D-ROLRol-Best2:0
Pokaż informacje 12:00    KSTKSTR Flexipal-BIEBieniek-Prym3:6
przejdź na górę
- 7. Kolejka 
sobota, 21 październik 2017
Pokaż informacje 09:00    SPOSport Shop-STAStarówka7:5
Pokaż informacje 10:00    BARBarwil-Omega-FCCFCC Environment11:1
Pokaż informacje 11:00    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-BIEBieniek-Prym3:1
Pokaż informacje 12:00    MARMarmebel-D&D-KSTKSTR Flexipal1:0
Pokaż informacje 13:00    PWIPWiK Sp. z o.o.-EKOEko Luk0:2
niedziela, 22 październik 2017
Pokaż informacje 09:00    PWIPWiK Sp. z o.o.-METMet-Stal1:5
10:00    MAZMazur-SPOSport Shop0:0
Pokaż informacje 11:00    MARMarmebel-D&D-BARBarwil-Omega1:7
Pokaż informacje 12:00    EKOEko Luk-STAStarówka1:1
Pokaż informacje 13:00    ROLRol-Best-IDLID Logistics1:4
przejdź na górę
- 8. Kolejka 
sobota, 28 październik 2017
Pokaż informacje 09:00    SPOSport Shop-FCCFCC Environment1:3
Pokaż informacje 10:00    MAZMazur-BARBarwil-Omega2:1
Pokaż informacje 11:00    KSTKSTR Flexipal-PWIPWiK Sp. z o.o.2:0
Pokaż informacje 12:00    BIEBieniek-Prym-MARMarmebel-D&D8:2
Pokaż informacje 13:00    IDLID Logistics-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój0:2
niedziela, 29 październik 2017
Pokaż informacje 09:00    STAStarówka-ROLRol-Best3:2
Pokaż informacje 10:00    BARBarwil-Omega-EKOEko Luk3:1
Pokaż informacje 11:00    IDLID Logistics-SPOSport Shop3:1
Pokaż informacje 12:00    METMet-Stal-MAZMazur4:1
przejdź na górę
- 9. Kolejka 
sobota, 04 listopad 2017
Pokaż informacje 09:00    EKOEko Luk-FCCFCC Environment2:1
Pokaż informacje 10:00    ROLRol-Best-BARBarwil-Omega2:15
Pokaż informacje 11:00    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-STAStarówka1:2
Pokaż informacje 12:00    METMet-Stal-IDLID Logistics3:0
Pokaż informacje 13:00    PWIPWiK Sp. z o.o.-BIEBieniek-Prym2:15
niedziela, 05 listopad 2017
Pokaż informacje 09:00    MAZMazur-KSTKSTR Flexipal3:3
Pokaż informacje 10:00    SPOSport Shop-METMet-Stal3:3
Pokaż informacje 11:00    PWIPWiK Sp. z o.o.-STAStarówka0:7
Pokaż informacje 12:00    MARMarmebel-D&D-IDLID Logistics2:3
przejdź na górę
- 10. Kolejka 
sobota, 11 listopad 2017
Pokaż informacje 09:00    SPOSport Shop-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój1:1
Pokaż informacje 10:00    MAZMazur-MARMarmebel-D&D7:1
Pokaż informacje 11:00    PWIPWiK Sp. z o.o.-FCCFCC Environment0:6
12:00    METMet-Stal-ROLRol-Best0:0
Pokaż informacje 13:00    KSTKSTR Flexipal-EKOEko Luk1:3
niedziela, 12 listopad 2017
Pokaż informacje 09:00    ROLRol-Best-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój0:4
Pokaż informacje 10:00    IDLID Logistics-STAStarówka1:1
Pokaż informacje 11:00    EKOEko Luk-MARMarmebel-D&D2:5
Pauzuje: BAR Barwil-Omega, BIE Bieniek-Prym
przejdź na górę
- 11. Kolejka 
sobota, 14 kwiecień 2018
Pokaż informacje 09:00    BARBarwil-Omega-BIEBieniek-Prym4:0
10:00    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-MARMarmebel-D&D3:0
Pokaż informacje 11:00    MAZMazur-IDLID Logistics1:1
Pokaż informacje 12:00    ROLRol-Best-PWIPWiK Sp. z o.o.1:2
niedziela, 15 kwiecień 2018
Pokaż informacje 09:00    BARBarwil-Omega-SPOSport Shop2:4
Pokaż informacje 10:00    IDLID Logistics-KSTKSTR Flexipal2:1
Pokaż informacje 11:00    STAStarówka-METMet-Stal2:0
Pokaż informacje 12:00    BIEBieniek-Prym-FCCFCC Environment1:4
Pokaż informacje 13:00    EKOEko Luk-MAZMazur1:1
przejdź na górę
- 12. Kolejka 
sobota, 21 kwiecień 2018
Pokaż informacje 09:00    SPOSport Shop-EKOEko Luk4:1
Pokaż informacje 10:00    METMet-Stal-BARBarwil-Omega0:2
Pokaż informacje 11:00    MAZMazur-ROLRol-Best6:1
12:00    MARMarmebel-D&D-FCCFCC Environment0:3
Pokaż informacje 13:00    PWIPWiK Sp. z o.o.-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój2:6
niedziela, 22 kwiecień 2018
Pokaż informacje 09:00    KSTKSTR Flexipal-STAStarówka2:3
Pokaż informacje 10:00    BIEBieniek-Prym-IDLID Logistics9:1
Pokaż informacje 11:00    ROLRol-Best-FCCFCC Environment3:6
Pokaż informacje 12:00    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-EKOEko Luk1:1
przejdź na górę
- 13. Kolejka 
sobota, 28 kwiecień 2018
Pokaż informacje 09:00    SPOSport Shop-ROLRol-Best5:1
Pokaż informacje 10:00    BIEBieniek-Prym-STAStarówka5:2
Pokaż informacje 11:00    KSTKSTR Flexipal-BARBarwil-Omega0:5
Pokaż informacje 12:00    METMet-Stal-EKOEko Luk3:1
Pokaż informacje 13:00    FCCFCC Environment-IDLID Logistics2:1
niedziela, 29 kwiecień 2018
Pokaż informacje 09:00    MAZMazur-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój1:3
Pokaż informacje 10:00    PWIPWiK Sp. z o.o.-MARMarmebel-D&D3:5
Pokaż informacje 11:00    BIEBieniek-Prym-SPOSport Shop4:0
Pokaż informacje 12:00    FCCFCC Environment-KSTKSTR Flexipal4:1
przejdź na górę
- 14. Kolejka 
wtorek, 01 maj 2018
Pokaż informacje 09:00    MAZMazur-BARBarwil-Omega1:7
Pokaż informacje 09:00    METMet-Stal-IDLID Logistics3:1
Pokaż informacje 10:00    KSTKSTR Flexipal-BIEBieniek-Prym1:4
Pokaż informacje 10:00    SPOSport Shop-STAStarówka4:3
Pokaż informacje 11:00    MARMarmebel-D&D-ROLRol-Best2:1
Pokaż informacje 11:00    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-FCCFCC Environment7:1
Pokaż informacje 12:00    PWIPWiK Sp. z o.o.-EKOEko Luk0:8
przejdź na górę
- 15. Kolejka 
sobota, 05 maj 2018
Pokaż informacje 09:00    KSTKSTR Flexipal-SPOSport Shop1:2
Pokaż informacje 10:00    METMet-Stal-FCCFCC Environment2:0
Pokaż informacje 11:00    BIEBieniek-Prym-MAZMazur11:2
Pokaż informacje 12:00    BARBarwil-Omega-PWIPWiK Sp. z o.o.9:1
Pokaż informacje 13:00    STAStarówka-MARMarmebel-D&D3:1
niedziela, 06 maj 2018
Pokaż informacje 09:00    BARBarwil-Omega-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój6:2
Pokaż informacje 10:00    EKOEko Luk-ROLRol-Best10:0
Pokaż informacje 11:00    STAStarówka-MAZMazur2:0
Pokaż informacje 12:00    IDLID Logistics-PWIPWiK Sp. z o.o.3:4
przejdź na górę
- 16. Kolejka 
sobota, 12 maj 2018
Pokaż informacje 09:00    STAStarówka-FCCFCC Environment0:5
Pokaż informacje 10:00    BARBarwil-Omega-IDLID Logistics8:1
Pokaż informacje 11:00    EKOEko Luk-BIEBieniek-Prym1:5
Pokaż informacje 12:00    ROLRol-Best-KSTKSTR Flexipal2:3
Pokaż informacje 13:00    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-METMet-Stal1:1
niedziela, 13 maj 2018
Pokaż informacje 09:00    MARMarmebel-D&D-SPOSport Shop1:6
Pokaż informacje 10:00    PWIPWiK Sp. z o.o.-MAZMazur1:3
Pokaż informacje 11:00    BIEBieniek-Prym-METMet-Stal4:1
przejdź na górę
- 17. Kolejka 
sobota, 19 maj 2018
Pokaż informacje 09:00    SPOSport Shop-PWIPWiK Sp. z o.o.6:0
Pokaż informacje 10:00    MAZMazur-FCCFCC Environment0:2
Pokaż informacje 11:00    METMet-Stal-MARMarmebel-D&D3:1
Pokaż informacje 12:00    KSTKSTR Flexipal-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój0:4
niedziela, 20 maj 2018
Pokaż informacje 09:00    IDLID Logistics-EKOEko Luk1:2
Pokaż informacje 10:00    STAStarówka-BARBarwil-Omega1:4
Pokaż informacje 11:00    BIEBieniek-Prym-ROLRol-Best7:1
Pokaż informacje 12:00    METMet-Stal-KSTKSTR Flexipal1:2
przejdź na górę
- 18. Kolejka 
sobota, 26 maj 2018
Pokaż informacje 09:00    BARBarwil-Omega-FCCFCC Environment3:1
Pokaż informacje 10:00    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-BIEBieniek-Prym2:1
Pokaż informacje 11:00    MAZMazur-SPOSport Shop0:4
Pokaż informacje 12:00    MARMarmebel-D&D-KSTKSTR Flexipal0:4
niedziela, 27 maj 2018
Pokaż informacje 09:00    PWIPWiK Sp. z o.o.-METMet-Stal0:7
Pokaż informacje 10:00    MARMarmebel-D&D-BARBarwil-Omega0:4
Pokaż informacje 11:00    EKOEko Luk-STAStarówka2:0
Pokaż informacje 12:00    ROLRol-Best-IDLID Logistics2:1
przejdź na górę
- 19. Kolejka 
sobota, 02 czerwiec 2018
Pokaż informacje 09:00    SPOSport Shop-FCCFCC Environment4:2
10:00    KSTKSTR Flexipal-PWIPWiK Sp. z o.o.3:0
Pokaż informacje 11:00    BIEBieniek-Prym-MARMarmebel-D&D4:1
Pokaż informacje 12:00    IDLID Logistics-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój1:1
niedziela, 03 czerwiec 2018
Pokaż informacje 09:00    STAStarówka-ROLRol-Best7:2
Pokaż informacje 10:00    BARBarwil-Omega-EKOEko Luk5:1
Pokaż informacje 11:00    IDLID Logistics-SPOSport Shop1:4
Pokaż informacje 12:00    METMet-Stal-MAZMazur0:1
przejdź na górę
- 20. Kolejka 
sobota, 09 czerwiec 2018
Pokaż informacje 09:00    EKOEko Luk-FCCFCC Environment2:4
Pokaż informacje 10:00    ROLRol-Best-BARBarwil-Omega0:6
Pokaż informacje 11:00    MOSMoszczenica Święcicki Zdrój-STAStarówka0:1
12:00    PWIPWiK Sp. z o.o.-BIEBieniek-Prym0:3
niedziela, 10 czerwiec 2018
Pokaż informacje 09:00    MAZMazur-KSTKSTR Flexipal0:1
Pokaż informacje 10:00    SPOSport Shop-METMet-Stal2:0
11:00    PWIPWiK Sp. z o.o.-STAStarówka0:3
Pokaż informacje 12:00    MARMarmebel-D&D-IDLID Logistics0:1
przejdź na górę
- 21. Kolejka 
sobota, 16 czerwiec 2018
00:00    PWIPWiK Sp. z o.o.-FCCFCC Environment0:3
Pokaż informacje 08:00    EKOEko Luk-MARMarmebel-D&D3:2
Pokaż informacje 09:00    SPOSport Shop-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój4:3
Pokaż informacje 09:00    METMet-Stal-ROLRol-Best2:1
Pokaż informacje 10:00    MAZMazur-MARMarmebel-D&D2:0
Pokaż informacje 10:00    IDLID Logistics-STAStarówka4:2
Pokaż informacje 11:00    KSTKSTR Flexipal-EKOEko Luk2:2
Pokaż informacje 11:00    ROLRol-Best-MOSMoszczenica Święcicki Zdrój0:2
Pokaż informacje 12:00    BIEBieniek-Prym-BARBarwil-Omega3:2
przejdź na górę


Design by Pixelsparadise