Komunikat!

OGŁOSZENIE

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r., wszystkie rozgrywki Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej od dnia 28. 12. 2020 r. do 17. 01. 2021 r. zostają odwołane.


Zgodnie z Regulaminem Amatorskiej Ligii Piłki Nożnej - rozdział XI pkt 6 - drużyna SportShop zostaje zdyskwalifikowana z rozgrywek w sezonie 2020/2021.


ALPN 14/15 - I liga

- 1. Kolejka 
niedziela, 07 wrzesień 2014
09:00    BARBarwil-Omega-SPOSport Shop8:1 Raport meczowy
10:00    DREDrewmal-BieBieniek PRYM1:1 Raport meczowy
11:00    MARMarmebel-D&D-STAStarówka1:2 Raport meczowy
12:00    PEUPEUK-Roka-HAFHaftina1:4 Raport meczowy
13:00    IDLID Logistics-TRATrans Dom Wronia3:1 Raport meczowy
przejdź na górę
- 2. Kolejka 
sobota, 13 wrzesień 2014
09:00    BARBarwil-Omega-DREDrewmal2:0 Raport meczowy
10:00    BieBieniek PRYM-MARMarmebel-D&D4:3 Raport meczowy
11:00    TRATrans Dom Wronia-PEUPEUK-Roka3:1 Raport meczowy
13:00    STAStarówka-IDLID Logistics1:0
niedziela, 05 październik 2014
14:00    SPOSport Shop-HAFHaftina5:3 Raport meczowy
przejdź na górę
- 3. Kolejka 
niedziela, 21 wrzesień 2014
09:00    DREDrewmal-SPOSport Shop2:0 Raport meczowy
10:00    MARMarmebel-D&D-BARBarwil-Omega2:10 Raport meczowy
11:00    IDLID Logistics-BieBieniek PRYM1:2 Raport meczowy
12:00    PEUPEUK-Roka-STAStarówka1:1 Raport meczowy
13:00    HAFHaftina-TRATrans Dom Wronia1:1 Raport meczowy
przejdź na górę
- 4. Kolejka 
sobota, 27 wrzesień 2014
09:00    SPOSport Shop-TRATrans Dom Wronia2:1 Raport meczowy
10:00    BARBarwil-Omega-IDLID Logistics2:0 Raport meczowy
11:00    BieBieniek PRYM-PEUPEUK-Roka10:2 Raport meczowy
12:00    STAStarówka-HAFHaftina0:1 Raport meczowy
12:00    DREDrewmal-MARMarmebel-D&D2:5 Raport meczowy
przejdź na górę
- 5. Kolejka 
niedziela, 05 październik 2014
09:00    PEUPEUK-Roka-BARBarwil-Omega3:3 Raport meczowy
10:00    HAFHaftina-BieBieniek PRYM1:4 Raport meczowy
11:00    TRATrans Dom Wronia-STAStarówka0:5 Raport meczowy
12:00    SPOSport Shop-MARMarmebel-D&D1:4 Raport meczowy
13:00    IDLID Logistics-DREDrewmal2:1 Raport meczowy
przejdź na górę
- 6. Kolejka 
sobota, 11 październik 2014
09:00    SPOSport Shop-STAStarówka0:1 Raport meczowy
10:00    BARBarwil-Omega-HAFHaftina10:1 Raport meczowy
11:00    BieBieniek PRYM-TRATrans Dom Wronia2:0 Raport meczowy
12:00    DREDrewmal-PEUPEUK-Roka0:1 Raport meczowy
13:00    MARMarmebel-D&D-IDLID Logistics1:3 Raport meczowy
przejdź na górę
- 7. Kolejka 
niedziela, 19 październik 2014
09:00    TRATrans Dom Wronia-BARBarwil-Omega1:6 Raport meczowy
10:00    STAStarówka-BieBieniek PRYM0:11 Raport meczowy
11:00    HAFHaftina-DREDrewmal4:1 Raport meczowy
12:00    PEUPEUK-Roka-MARMarmebel-D&D2:2 Raport meczowy
13:00    IDLID Logistics-SPOSport Shop2:5 Raport meczowy
przejdź na górę
- 8. Kolejka 
sobota, 25 październik 2014
09:00    SPOSport Shop-BieBieniek PRYM0:3
10:00    BARBarwil-Omega-STAStarówka4:0
11:00    DREDrewmal-TRATrans Dom Wronia2:2
12:00    MARMarmebel-D&D-HAFHaftina2:3
13:00    IDLID Logistics-PEUPEUK-Roka1:3
przejdź na górę
- 9. Kolejka 
sobota, 20 wrzesień 2014
09:00    TRATrans Dom Wronia-MARMarmebel-D&D3:1 Raport meczowy
niedziela, 12 październik 2014
09:00    PEUPEUK-Roka-SPOSport Shop1:1 Raport meczowy
sobota, 18 październik 2014
09:00    STAStarówka-DREDrewmal1:1 Raport meczowy
niedziela, 26 październik 2014
09:00    BieBieniek PRYM-BARBarwil-Omega4:3 Raport meczowy
sobota, 08 listopad 2014
09:00    HAFHaftina-IDLID Logistics1:1 Raport meczowy
przejdź na górę
- 10. Kolejka 
sobota, 25 kwiecień 2015
09:00    SPOSport Shop-BARBarwil-Omega3:2 Raport meczowy
10:00    BieBieniek PRYM-DREDrewmal4:0 Raport meczowy
11:00    STAStarówka-MARMarmebel-D&D0:2 Raport meczowy
12:00    HAFHaftina-PEUPEUK-Roka1:2 Raport meczowy
13:00    TRATrans Dom Wronia-IDLID Logistics2:0 Raport meczowy
przejdź na górę
- 11. Kolejka 
niedziela, 03 maj 2015
09:00    DREDrewmal-BARBarwil-Omega0:4 Raport meczowy
10:00    MARMarmebel-D&D-BieBieniek PRYM0:5 Raport meczowy
11:00    PEUPEUK-Roka-TRATrans Dom Wronia1:0 Raport meczowy
12:00    HAFHaftina-SPOSport Shop1:0 Raport meczowy
13:00    IDLID Logistics-STAStarówka4:1 Raport meczowy
przejdź na górę
- 12. Kolejka 
sobota, 09 maj 2015
09:00    SPOSport Shop-DREDrewmal1:0 Raport meczowy
10:00    STAStarówka-PEUPEUK-Roka0:2 Raport meczowy
11:00    BieBieniek PRYM-IDLID Logistics2:3 Raport meczowy
12:00    BARBarwil-Omega-MARMarmebel-D&D4:1 Raport meczowy
13:00    TRATrans Dom Wronia-HAFHaftina0:1 Raport meczowy
przejdź na górę
- 13. Kolejka 
niedziela, 17 maj 2015
09:00    IDLID Logistics-BARBarwil-Omega1:5 Raport meczowy
10:00    TRATrans Dom Wronia-SPOSport Shop1:2 Raport meczowy
11:00    PEUPEUK-Roka-BieBieniek PRYM3:2 Raport meczowy
12:00    HAFHaftina-STAStarówka2:5 Raport meczowy
13:00    MARMarmebel-D&D-DREDrewmal2:3 Raport meczowy
przejdź na górę
- 14. Kolejka 
sobota, 23 maj 2015
09:00    BARBarwil-Omega-PEUPEUK-Roka6:0 Raport meczowy
10:00    MARMarmebel-D&D-SPOSport Shop1:5 Raport meczowy
11:00    STAStarówka-TRATrans Dom Wronia3:0 Raport meczowy
12:00    BieBieniek PRYM-HAFHaftina1:3 Raport meczowy
13:00    DREDrewmal-IDLID Logistics1:3 Raport meczowy
przejdź na górę
- 15. Kolejka 
niedziela, 31 maj 2015
09:00    HAFHaftina-BARBarwil-Omega0:1 Raport meczowy
10:00    STAStarówka-SPOSport Shop6:0 Raport meczowy
11:00    TRATrans Dom Wronia-BieBieniek PRYM0:6 Raport meczowy
12:00    PEUPEUK-Roka-DREDrewmal3:1 Raport meczowy
13:00    IDLID Logistics-MARMarmebel-D&D1:2 Raport meczowy
przejdź na górę
- 16. Kolejka 
sobota, 06 czerwiec 2015
09:00    BARBarwil-Omega-TRATrans Dom Wronia4:2 Raport meczowy
10:00    MARMarmebel-D&D-PEUPEUK-Roka3:5 Raport meczowy
11:00    DREDrewmal-HAFHaftina5:3 Raport meczowy
12:00    BieBieniek PRYM-STAStarówka1:0 Raport meczowy
13:00    SPOSport Shop-IDLID Logistics0:2 Raport meczowy
przejdź na górę
- 17. Kolejka 
niedziela, 14 czerwiec 2015
09:00    STAStarówka-BARBarwil-Omega0:8 Raport meczowy
10:00    BieBieniek PRYM-SPOSport Shop4:3 Raport meczowy
11:00    TRATrans Dom Wronia-DREDrewmal0:4 Raport meczowy
12:00    HAFHaftina-MARMarmebel-D&D2:1 Raport meczowy
13:00    PEUPEUK-Roka-IDLID Logistics4:2 Raport meczowy
przejdź na górę
- 18. Kolejka 
sobota, 20 czerwiec 2015
09:00    SPOSport Shop-PEUPEUK-Roka1:6 Raport meczowy
10:00    DREDrewmal-STAStarówka2:1 Raport meczowy
11:00    MARMarmebel-D&D-TRATrans Dom Wronia4:2 Raport meczowy
12:00    IDLID Logistics-HAFHaftina8:3 Raport meczowy
13:00    BARBarwil-Omega-BieBieniek PRYM2:1 Raport meczowy
przejdź na górę


Design by Pixelsparadise