Strona główna Puchar Lata

Komunikat!

OGŁOSZENIE

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r., wszystkie rozgrywki Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej od dnia 28. 12. 2020 r. do 17. 01. 2021 r. zostają odwołane.


Zgodnie z Regulaminem Amatorskiej Ligii Piłki Nożnej - rozdział XI pkt 6 - drużyna SportShop zostaje zdyskwalifikowana z rozgrywek w sezonie 2020/2021.


Puchar Lata 2014

poniedziałek, 07 lipiec 2014
Grupa A 18:00    IDLID Logistics-WIEWierzeje3:2
Grupa A 19:00    BROBrowary-STAStarówka0:3walkower
środa, 09 lipiec 2014
Grupa B 18:00    LESLeszczuk Team-PEUPeuk2:3
Grupa B 19:00    MAZMazur-SPOSport Shop2:2
piątek, 11 lipiec 2014
Grupa A 18:00    WIEWierzeje-MARMarmebel-D&D1:2
Grupa B 19:00    DREDrewmal-MAZMazur1:2
poniedziałek, 14 lipiec 2014
Grupa A 18:00    MARMarmebel-D&D-STAStarówka1:3
Grupa A 19:00    IDLID Logistics-BROBrowary3:0walkower
środa, 16 lipiec 2014
Grupa B 18:00    SPOSport Shop-LESLeszczuk Team2:5
Grupa B 19:00    PEUPeuk-DREDrewmal2:1
piątek, 18 lipiec 2014
Grupa A 18:00    STAStarówka-WIEWierzeje2:1
Grupa B 19:00    MAZMazur-LESLeszczuk Team4:3
poniedziałek, 21 lipiec 2014
Grupa A 18:00    IDLID Logistics-MARMarmebel-D&D3:2
Grupa A 19:00    WIEWierzeje-BROBrowary4:0
środa, 23 lipiec 2014
Grupa B 18:00    SPOSport Shop-PEUPeuk3:1
Grupa B 19:00    DREDrewmal-LESLeszczuk Team1:2
piątek, 25 lipiec 2014
Grupa A 18:00    BROBrowary-MARMarmebel-D&D0:3walkower
Grupa A 19:00    IDLID Logistics-STAStarówka1:10
poniedziałek, 28 lipiec 2014
Grupa B 18:00    MAZMazur-PEUPeuk0:8
Grupa B 19:00    SPOSport Shop-DREDrewmal0:1
przejdź na górę
piątek, 01 sierpień 2014
Grupa A/Grupa B 18:00    STAStarówka-SPOSport Shop3:0
Grupa B/Grupa A 19:00    PEUPeuk-WIEWierzeje4:1
poniedziałek, 04 sierpień 2014
Grupa A/Grupa B 18:00    IDLID Logistics-LESLeszczuk Team1:6
Grupa A/Grupa B 19:00    MARMarmebel-D&D-MAZMazur4:1
przejdź na górę
piątek, 08 sierpień 2014
Grupa A/Grupa B 18:00    STAStarówka-LESLeszczuk Team1:2
Grupa B/Grupa A 19:00    PEUPeuk-MARMarmebel-D&D5:2
poniedziałek, 11 sierpień 2014
Grupa A/Grupa B 18:00    MARMarmebel-D&D-PEUPeuk1:6
Grupa B/Grupa A 19:00    LESLeszczuk Team-STAStarówka3:6
przejdź na górę
czwartek, 14 sierpień 2014
Grupa B/Grupa A 18:00    PEUPeuk-STAStarówka4:2
przejdź na górę



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::



Design by Pixelsparadise