Strona główna Puchar Lata

Komunikat!

OGŁOSZENIE

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r., wszystkie rozgrywki Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej od dnia 28. 12. 2020 r. do 17. 01. 2021 r. zostają odwołane.


Zgodnie z Regulaminem Amatorskiej Ligii Piłki Nożnej - rozdział XI pkt 6 - drużyna SportShop zostaje zdyskwalifikowana z rozgrywek w sezonie 2020/2021.


Puchar Lata 2013

D I
poniedziałek, 08 lipiec 2013
Grupa A 17:00    SPOSport Shop-WIEWierzeje1:1
Grupa A 17:50    PEUPeuk-PLAPlasimet4:3
Grupa B 18:40    BARBarwil-Omega-HAFHaftina7:4
Grupa D 19:30    ATRAtrium Nieruchomości-GRUGrupa Cargo3:0
przejdź na górę
środa, 10 lipiec 2013
Grupa B 17:00    STAStarówka-MARMarmebel-D&D0:2
Grupa C 17:50    BieBieniek PRYM-CALCalla3:2
Grupa C 18:40    LESLeszczuk Team-MAZMazur5:1
przejdź na górę
czwartek, 11 lipiec 2013
Grupa D 17:00    BIOBioekol-DREDrewmal0:1
Grupa A 17:50    SPOSport Shop-PEUPeuk2:4
Grupa A 18:40    PLAPlasimet-WIEWierzeje0:9
przejdź na górę
środa, 17 lipiec 2013
Grupa B 17:00    MARMarmebel-D&D-HAFHaftina5:3
Grupa B 17:50    BARBarwil-Omega-STAStarówka4:3
Grupa C 18:40    MAZMazur-CALCalla1:7
Grupa D 19:30    BIOBioekol-ATRAtrium Nieruchomości1:4
przejdź na górę
D V
piątek, 19 lipiec 2013
Grupa C 17:00    BieBieniek PRYM-LESLeszczuk Team5:3
Grupa D 17:50    GRUGrupa Cargo-DREDrewmal2:4
przejdź na górę
poniedziałek, 22 lipiec 2013
Grupa A 17:00    PEUPeuk-WIEWierzeje2:1
Grupa B 17:50    BARBarwil-Omega-MARMarmebel-D&D5:1
Grupa B 18:40    STAStarówka-HAFHaftina0:3walkower
Grupa D 19:30    GRUGrupa Cargo-BIOBioekol0:3walkower
przejdź na górę
środa, 24 lipiec 2013
Grupa A 17:00    SPOSport Shop-PLAPlasimet11:3
Grupa C 17:50    BieBieniek PRYM-MAZMazur6:2
Grupa D 18:40    ATRAtrium Nieruchomości-DREDrewmal1:2
Grupa C 19:30    LESLeszczuk Team-CALCalla3:1
przejdź na górę
poniedziałek, 29 lipiec 2013
Grupa C/Grupa D 17:00    BieBieniek PRYM-ATRAtrium Nieruchomości3:1
Grupa A/Grupa B 17:50    PEUPeuk-MARMarmebel-D&D1:3
Grupa C/Grupa D 18:40    LESLeszczuk Team-DREDrewmal2:1
Grupa A/Grupa B 19:30    WIEWierzeje-BARBarwil-Omega1:5
przejdź na górę
środa, 31 lipiec 2013
Grupa C/Grupa B 17:50    BieBieniek PRYM-BARBarwil-Omega3:9
Grupa C/Grupa B 18:40    LESLeszczuk Team-MARMarmebel-D&D5:3
środa, 07 sierpień 2013
Grupa B/Grupa C 17:50    MARMarmebel-D&D-LESLeszczuk Team4:3
Grupa B/Grupa C 18:40    BARBarwil-Omega-BieBieniek PRYM3:0walkower
przejdź na górę
piątek, 09 sierpień 2013
Grupa B/Grupa C 18:00    BARBarwil-Omega-LESLeszczuk Team5:1
przejdź na górę



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::



Design by Pixelsparadise