Komunikat!

OGŁOSZENIE

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r., wszystkie rozgrywki Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej od dnia 28. 12. 2020 r. do 17. 01. 2021 r. zostają odwołane.


Zgodnie z Regulaminem Amatorskiej Ligii Piłki Nożnej - rozdział XI pkt 6 - drużyna SportShop zostaje zdyskwalifikowana z rozgrywek w sezonie 2020/2021.


AHLPN 12/13 - II liga

- 1. Kolejka 
TBD
11:00    ARMArmia Eurocentrum-MAZMazur3:1
sobota, 24 listopad 2012
09:00    EKOEko Luk-ZIMZimny0:4
09:30    SPOSport Shop-IDLID Logistics1:5
10:00    MARMarmebel-D&D-CALCalla-Alplast0:2
10:30    GREGreen Stars-KORGrab-Korab-Marky Mark4:0
przejdź na górę
- 2. Kolejka 
niedziela, 02 grudzień 2012
09:00    ZIMZimny-MAZMazur3:0
09:30    KORGrab-Korab-Marky Mark-ARMArmia Eurocentrum3:1
10:00    CALCalla-Alplast-GREGreen Stars4:1
10:30    IDLID Logistics-MARMarmebel-D&D1:1
11:00    EKOEko Luk-SPOSport Shop5:0
przejdź na górę
- 3. Kolejka 
sobota, 08 grudzień 2012
09:00    MARMarmebel-D&D-EKOEko Luk2:0
09:30    SPOSport Shop-ZIMZimny0:4
10:00    GREGreen Stars-IDLID Logistics1:1
10:30    ARMArmia Eurocentrum-CALCalla-Alplast3:2
11:00    MAZMazur-KORGrab-Korab-Marky Mark0:1
przejdź na górę
- 4. Kolejka 
sobota, 08 grudzień 2012
11:30    ZIMZimny-KORGrab-Korab-Marky Mark2:1
12:00    CALCalla-Alplast-MAZMazur3:0
12:30    IDLID Logistics-ARMArmia Eurocentrum1:1
13:00    EKOEko Luk-GREGreen Stars3:1
13:30    SPOSport Shop-MARMarmebel-D&D2:5
przejdź na górę
- 5. Kolejka 
niedziela, 16 grudzień 2012
09:00    GREGreen Stars-SPOSport Shop8:0
09:30    MARMarmebel-D&D-ZIMZimny2:4
10:00    ARMArmia Eurocentrum-EKOEko Luk3:0
10:30    MAZMazur-IDLID Logistics2:9
11:00    KORGrab-Korab-Marky Mark-CALCalla-Alplast1:0
przejdź na górę
- 6. Kolejka 
sobota, 22 grudzień 2012
09:00    ZIMZimny-CALCalla-Alplast0:2
09:30    IDLID Logistics-KORGrab-Korab-Marky Mark2:0
10:00    EKOEko Luk-MAZMazur3:4
10:30    SPOSport Shop-ARMArmia Eurocentrum1:0
11:00    MARMarmebel-D&D-GREGreen Stars2:0
przejdź na górę
- 7. Kolejka 
sobota, 22 grudzień 2012
11:30    MAZMazur-SPOSport Shop1:4
12:00    ARMArmia Eurocentrum-MARMarmebel-D&D0:4
12:30    GREGreen Stars-ZIMZimny1:6
13:00    KORGrab-Korab-Marky Mark-EKOEko Luk4:0
13:30    CALCalla-Alplast-IDLID Logistics0:0
przejdź na górę
- 8. Kolejka 
niedziela, 06 styczeń 2013
09:00    ZIMZimny-IDLID Logistics2:3
09:30    EKOEko Luk-CALCalla-Alplast1:1
10:00    SPOSport Shop-KORGrab-Korab-Marky Mark1:3
10:30    MARMarmebel-D&D-MAZMazur2:0
11:00    GREGreen Stars-ARMArmia Eurocentrum1:2
przejdź na górę
- 9. Kolejka 
sobota, 12 styczeń 2013
09:00    MAZMazur-GREGreen Stars0:2
09:30    ARMArmia Eurocentrum-ZIMZimny0:4
10:00    KORGrab-Korab-Marky Mark-MARMarmebel-D&D0:2
10:30    CALCalla-Alplast-SPOSport Shop1:0
11:00    IDLID Logistics-EKOEko Luk7:1
przejdź na górę
- 10. Kolejka 
niedziela, 27 styczeń 2013
09:00    ZIMZimny-EKOEko Luk0:0
09:30    IDLID Logistics-SPOSport Shop3:2
10:00    CALCalla-Alplast-MARMarmebel-D&D1:2
10:30    KORGrab-Korab-Marky Mark-GREGreen Stars2:2
11:00    MAZMazur-ARMArmia Eurocentrum0:2
przejdź na górę
- 11. Kolejka 
sobota, 02 luty 2013
09:00    MAZMazur-ZIMZimny1:2
09:30    ARMArmia Eurocentrum-KORGrab-Korab-Marky Mark1:2
10:00    GREGreen Stars-CALCalla-Alplast2:0
10:30    MARMarmebel-D&D-IDLID Logistics2:3
11:00    SPOSport Shop-EKOEko Luk5:2
przejdź na górę
- 12. Kolejka 
niedziela, 10 luty 2013
09:00    EKOEko Luk-MARMarmebel-D&D1:0
09:30    ZIMZimny-SPOSport Shop5:0
10:00    IDLID Logistics-GREGreen Stars1:0
10:30    CALCalla-Alplast-ARMArmia Eurocentrum4:2
niedziela, 24 luty 2013
11:30    KORGrab-Korab-Marky Mark-MAZMazur0:0
przejdź na górę
- 13. Kolejka 
sobota, 16 luty 2013
09:00    MAZMazur-CALCalla-Alplast0:2
09:30    ARMArmia Eurocentrum-IDLID Logistics1:2
10:00    MARMarmebel-D&D-SPOSport Shop3:0
10:30    KORGrab-Korab-Marky Mark-ZIMZimny0:6
11:00    GREGreen Stars-EKOEko Luk1:1
przejdź na górę
- 14. Kolejka 
sobota, 16 luty 2013
11:30    ZIMZimny-MARMarmebel-D&D1:0
12:00    SPOSport Shop-GREGreen Stars4:2
12:30    EKOEko Luk-ARMArmia Eurocentrum2:2
13:00    IDLID Logistics-MAZMazur4:0
13:30    CALCalla-Alplast-KORGrab-Korab-Marky Mark4:1
przejdź na górę
- 15. Kolejka 
niedziela, 24 luty 2013
09:00    CALCalla-Alplast-ZIMZimny3:2
09:30    KORGrab-Korab-Marky Mark-IDLID Logistics2:2
10:00    MAZMazur-EKOEko Luk0:3
10:30    ARMArmia Eurocentrum-SPOSport Shop3:1
11:00    GREGreen Stars-MARMarmebel-D&D2:4
przejdź na górę
- 16. Kolejka 
sobota, 02 marzec 2013
09:00    SPOSport Shop-MAZMazur2:1
09:30    MARMarmebel-D&D-ARMArmia Eurocentrum2:0
10:00    ZIMZimny-GREGreen Stars1:2
10:30    EKOEko Luk-KORGrab-Korab-Marky Mark4:1
11:00    IDLID Logistics-CALCalla-Alplast1:1
przejdź na górę
- 17. Kolejka 
niedziela, 10 marzec 2013
09:00    IDLID Logistics-ZIMZimny-:-
09:30    CALCalla-Alplast-EKOEko Luk-:-
10:00    KORGrab-Korab-Marky Mark-SPOSport Shop-:-
10:30    MAZMazur-MARMarmebel-D&D-:-
11:00    ARMArmia Eurocentrum-GREGreen Stars-:-
przejdź na górę
- 18. Kolejka 
sobota, 16 marzec 2013
09:00    GREGreen Stars-MAZMazur-:-
09:30    ZIMZimny-ARMArmia Eurocentrum-:-
10:00    MARMarmebel-D&D-KORGrab-Korab-Marky Mark-:-
10:30    SPOSport Shop-CALCalla-Alplast-:-
11:00    EKOEko Luk-IDLID Logistics-:-
przejdź na górę

AHLPN [PIO]



Design by Pixelsparadise