Komunikat!

OGŁOSZENIE

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r., wszystkie rozgrywki Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej od dnia 28. 12. 2020 r. do 17. 01. 2021 r. zostają odwołane.


Zgodnie z Regulaminem Amatorskiej Ligii Piłki Nożnej - rozdział XI pkt 6 - drużyna SportShop zostaje zdyskwalifikowana z rozgrywek w sezonie 2020/2021.


AHLPN 12/13 - I liga

- 1. Kolejka 
niedziela, 25 listopad 2012
09:00    SPOSportsimo-BARBarwil-Omega1:4
10:00    BIOBioekol-STAStarówka3:4
10:30    DREDrewmal-PERPerfekt2:1
11:00    BieBieniek PRYM-SULSulej1:0
sobota, 05 styczeń 2013
00:00    HAFHaftina-ŁÓDŁódzki Futbol0:1
przejdź na górę
- 2. Kolejka 
sobota, 01 grudzień 2012
09:00    BARBarwil-Omega-SULSulej2:1
09:30    PERPerfekt-BieBieniek PRYM1:4
10:00    STAStarówka-DREDrewmal0:2
10:30    ŁÓDŁódzki Futbol-BIOBioekol1:1
11:00    SPOSportsimo-HAFHaftina3:0
przejdź na górę
- 3. Kolejka 
sobota, 01 grudzień 2012
11:30    SULSulej-PERPerfekt0:2
12:00    DREDrewmal-ŁÓDŁódzki Futbol2:3
12:30    HAFHaftina-BARBarwil-Omega1:5
13:00    BieBieniek PRYM-STAStarówka4:2
13:30    BIOBioekol-SPOSportsimo4:4
przejdź na górę
- 4. Kolejka 
niedziela, 09 grudzień 2012
09:00    BARBarwil-Omega-PERPerfekt3:0
09:30    STAStarówka-SULSulej4:2
10:00    ŁÓDŁódzki Futbol-BieBieniek PRYM1:3
10:30    SPOSportsimo-DREDrewmal1:2
11:00    HAFHaftina-BIOBioekol2:1
przejdź na górę
- 5. Kolejka 
sobota, 15 grudzień 2012
09:00    BIOBioekol-BARBarwil-Omega2:6
09:30    DREDrewmal-HAFHaftina1:2
10:00    SPOSportsimo-BieBieniek PRYM0:4
10:30    SULSulej-ŁÓDŁódzki Futbol1:1
11:00    PERPerfekt-STAStarówka1:2
przejdź na górę
- 6. Kolejka 
niedziela, 23 grudzień 2012
09:00    ŁÓDŁódzki Futbol-PERPerfekt0:0
09:30    SPOSportsimo-SULSulej3:3
10:00    BARBarwil-Omega-STAStarówka6:2
10:30    HAFHaftina-BieBieniek PRYM1:4
11:00    BIOBioekol-DREDrewmal2:3
przejdź na górę
- 7. Kolejka 
niedziela, 23 grudzień 2012
11:30    PERPerfekt-SPOSportsimo3:0
12:00    STAStarówka-ŁÓDŁódzki Futbol4:1
12:30    DREDrewmal-BARBarwil-Omega0:4
13:00    SULSulej-HAFHaftina0:5
13:30    BieBieniek PRYM-BIOBioekol3:1
przejdź na górę
- 8. Kolejka 
sobota, 05 styczeń 2013
09:00    BARBarwil-Omega-ŁÓDŁódzki Futbol1:2
09:30    SPOSportsimo-STAStarówka1:1
10:00    HAFHaftina-PERPerfekt2:0
10:30    BIOBioekol-SULSulej2:3
11:00    DREDrewmal-BieBieniek PRYM1:1
przejdź na górę
- 9. Kolejka 
niedziela, 13 styczeń 2013
09:00    SULSulej-DREDrewmal1:2
09:30    PERPerfekt-BIOBioekol0:1
10:00    STAStarówka-HAFHaftina0:1
10:30    ŁÓDŁódzki Futbol-SPOSportsimo5:0
11:00    BieBieniek PRYM-BARBarwil-Omega1:1
przejdź na górę
- 10. Kolejka 
niedziela, 27 styczeń 2013
11:30    BARBarwil-Omega-SPOSportsimo6:0
12:00    ŁÓDŁódzki Futbol-HAFHaftina4:1
12:30    STAStarówka-BIOBioekol1:1
13:00    PERPerfekt-DREDrewmal0:0
13:30    SULSulej-BieBieniek PRYM3:4
przejdź na górę
- 11. Kolejka 
niedziela, 03 luty 2013
09:00    SULSulej-BARBarwil-Omega0:3walkower
09:30    BieBieniek PRYM-PERPerfekt2:1
10:00    DREDrewmal-STAStarówka0:0
10:30    BIOBioekol-ŁÓDŁódzki Futbol0:5
11:00    HAFHaftina-SPOSportsimo1:2
przejdź na górę
- 12. Kolejka 
sobota, 09 luty 2013
09:00    PERPerfekt-SULSulej2:1
09:30    ŁÓDŁódzki Futbol-DREDrewmal1:2
10:00    BARBarwil-Omega-HAFHaftina9:1
10:30    STAStarówka-BieBieniek PRYM0:1
11:00    SPOSportsimo-BIOBioekol1:0
przejdź na górę
- 13. Kolejka 
sobota, 09 luty 2013
11:30    PERPerfekt-BARBarwil-Omega1:3
12:00    SULSulej-STAStarówka0:4
12:30    BieBieniek PRYM-ŁÓDŁódzki Futbol5:1
13:00    DREDrewmal-SPOSportsimo0:0
13:30    BIOBioekol-HAFHaftina0:8
przejdź na górę
- 14. Kolejka 
niedziela, 17 luty 2013
09:00    BARBarwil-Omega-BIOBioekol1:0
09:30    HAFHaftina-DREDrewmal0:1
10:30    ŁÓDŁódzki Futbol-SULSulej2:6
11:00    STAStarówka-PERPerfekt3:1
niedziela, 24 luty 2013
08:30    BieBieniek PRYM-SPOSportsimo3:0
przejdź na górę
- 15. Kolejka 
sobota, 23 luty 2013
09:00    PERPerfekt-ŁÓDŁódzki Futbol2:3
09:30    STAStarówka-BARBarwil-Omega1:6
10:00    SULSulej-SPOSportsimo1:2
10:30    BieBieniek PRYM-HAFHaftina2:0
11:00    DREDrewmal-BIOBioekol3:0
przejdź na górę
- 16. Kolejka 
niedziela, 03 marzec 2013
09:00    BARBarwil-Omega-DREDrewmal2:1
09:30    SPOSportsimo-PERPerfekt3:1
10:00    ŁÓDŁódzki Futbol-STAStarówka4:2
10:30    HAFHaftina-SULSulej2:1
11:00    BIOBioekol-BieBieniek PRYM1:2
przejdź na górę
- 17. Kolejka 
niedziela, 03 marzec 2013
11:30    ŁÓDŁódzki Futbol-BARBarwil-Omega2:4
sobota, 09 marzec 2013
09:30    STAStarówka-SPOSportsimo1:3
10:00    PERPerfekt-HAFHaftina2:4
10:30    SULSulej-BIOBioekol2:1
11:00    BieBieniek PRYM-DREDrewmal6:0
przejdź na górę
- 18. Kolejka 
niedziela, 17 marzec 2013
09:00    DREDrewmal-SULSulej4:0
09:30    BIOBioekol-PERPerfekt0:3walkower
10:00    HAFHaftina-STAStarówka2:1
10:30    SPOSportsimo-ŁÓDŁódzki Futbol0:0
11:00    BARBarwil-Omega-BieBieniek PRYM2:1
przejdź na górę

AHLPN [PIO]



Design by Pixelsparadise