Strona główna Puchar Lata

Komunikat!

OGŁOSZENIE

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r., wszystkie rozgrywki Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej od dnia 28. 12. 2020 r. do 17. 01. 2021 r. zostają odwołane.


Zgodnie z Regulaminem Amatorskiej Ligii Piłki Nożnej - rozdział XI pkt 6 - drużyna SportShop zostaje zdyskwalifikowana z rozgrywek w sezonie 2020/2021.


Puchar Lata 2011

poniedziałek, 11 lipiec 2011
Grupa D 17:00    EKOEko Luk-WIEWierzeje4:1
Grupa A 18:00    AUTAuto-Perfekt-HAFHaftina3:2
Grupa C 19:00    SPOSport Shop-FMPFM Polska2:1
środa, 13 lipiec 2011
Grupa C 17:00    PEUPeuk-CALCalla5:2
Grupa B 18:00    ROKRoka-ATRAtrium-Intermarche 2:4
Grupa A 19:00    BARBarwil-Omega-MARMar-Mebel4:3
piątek, 15 lipiec 2011
Grupa B 17:00    DREDrewmal-KUEKuehne+Nagel8:0
Grupa D 19:00    STAStarówka-KORGrab-Korab-Marky Mark2:0
przejdź na górę
piątek, 15 lipiec 2011
Grupa B 18:00    CARZZM Cargo-ROKRoka5:4
poniedziałek, 18 lipiec 2011
Grupa A 17:00    MARMar-Mebel-HAFHaftina2:2
Grupa A 18:00    BARBarwil-Omega-AUTAuto-Perfekt8:0
Grupa C 19:00    CALCalla-FMPFM Polska7:2
środa, 20 lipiec 2011
Grupa C 17:00    SPOSport Shop-PEUPeuk1:4
piątek, 22 lipiec 2011
Grupa D 19:00    STAStarówka-EKOEko Luk6:0
poniedziałek, 25 lipiec 2011
Grupa D 17:20    KORGrab-Korab-Marky Mark-WIEWierzeje4:15
środa, 27 lipiec 2011
Grupa B 19:00    DREDrewmal-ATRAtrium-Intermarche 5:3
przejdź na górę
środa, 20 lipiec 2011
Grupa A 18:00    AUTAuto-Perfekt-MARMar-Mebel3:8
Grupa B 19:00    KUEKuehne+Nagel-ATRAtrium-Intermarche 1:7
poniedziałek, 25 lipiec 2011
Grupa A 16:30    BARBarwil-Omega-HAFHaftina11:3
Grupa C 18:10    PEUPeuk-FMPFM Polska3:0walkower
Grupa B 19:00    DREDrewmal-CARZZM Cargo4:2
środa, 27 lipiec 2011
Grupa C 17:00    SPOSport Shop-CALCalla5:4
piątek, 29 lipiec 2011
Grupa D 17:00    STAStarówka-WIEWierzeje5:3
Grupa D 19:00    EKOEko Luk-KORGrab-Korab-Marky Mark3:0walkower
przejdź na górę
piątek, 22 lipiec 2011
Grupa B 17:00    KUEKuehne+Nagel-CARZZM Cargo0:12
Grupa B 18:00    ROKRoka-DREDrewmal5:3
przejdź na górę
środa, 27 lipiec 2011
Grupa B 18:00    KUEKuehne+Nagel-ROKRoka3:7
piątek, 29 lipiec 2011
Grupa B 18:00    CARZZM Cargo-ATRAtrium-Intermarche 5:3
przejdź na górę
środa, 03 sierpień 2011
Grupa C/Grupa A 18:00    PEUPeuk-MARMar-Mebel1:3rzuty karne
Grupa A/Grupa C 19:00    BARBarwil-Omega-SPOSport Shop9:0
piątek, 05 sierpień 2011
Grupa B/Grupa D 18:00    DREDrewmal-EKOEko Luk0:5
Grupa D/Grupa B 19:00    STAStarówka-CARZZM Cargo5:3
przejdź na górę
środa, 10 sierpień 2011
Grupa A/Grupa D 17:00    BARBarwil-Omega-EKOEko Luk5:2
Grupa D/Grupa A 18:00    STAStarówka-MARMar-Mebel2:0
przejdź na górę
środa, 17 sierpień 2011
Grupa A/Grupa D 18:00    BARBarwil-Omega-STAStarówka3:2rzuty karne
przejdź na górę



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::



Design by Pixelsparadise