Komunikat!

OGŁOSZENIE

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r., wszystkie rozgrywki Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej od dnia 28. 12. 2020 r. do 17. 01. 2021 r. zostają odwołane.


Zgodnie z Regulaminem Amatorskiej Ligii Piłki Nożnej - rozdział XI pkt 6 - drużyna SportShop zostaje zdyskwalifikowana z rozgrywek w sezonie 2020/2021.


Barwil wrócił na szczyt

Walczy 14 drużyn, ale ostatecznie wygrywa Barwil Omega lub Bieniek Prym. Tak jest od lat, tak było także w zakończonym w sobotę sezonie.

Najważniejsze rozstrzygnięcie poznaliśmy w ubiegłym tygodniu, kiedy Barwil wygrywając z Rol-Bestem 6:0 po rocznej przerwie wrócił na mistrzowski tron. Pozostała kwestia drugiego miejsca, o które Bieniek Prym walczył z Moszczenicą Święcicki Zdrój. Ta ostatnia musiała wygrać dwa mecze i liczyć na zwycięstwo Barwilu w El Classico. Nie wygrała. Na drodze stanęła bowiem rewelacja wiosny. Sport Shop po emocjonującym spotkaniu wygrał 4:3 i ostatni mecz sezonu pomiędzy Barwilem a Bieńkiem był tylko meczem o prestiż.  Wygrał ustępujący mistrz 3:2.

Dominacja Barwilu i Bieńka nadal trwa, ale na horyzoncie pojawili się coraz groźniejsi rywale. Moszczenica przez dobrych kilka tygodni liderowała, a gdyby Sport Shop jesienią dysponował takim składem, jak wiosną mogłoby być różnie...

Ostatnia kolejka została rozegrana na głównej płycie Stadionu Miejskiego. Po meczu kończącym sezon organizatorzy przyznali nagrody indywidualne. Puchar Fair Play otrzymała Moszczenica Święcicki Zdrój (tylko jedna żółta kartka w całych rozgrywkach!), królem strzelców  został Damian Stankowski (Barwil Omega), a najlepszym bramkarzem uznano Mariusza Mazura (Mazur Team).


Design by Pixelsparadise