Komunikat!

OGŁOSZENIE

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r., wszystkie rozgrywki Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej od dnia 28. 12. 2020 r. do 17. 01. 2021 r. zostają odwołane.


Zgodnie z Regulaminem Amatorskiej Ligii Piłki Nożnej - rozdział XI pkt 6 - drużyna SportShop zostaje zdyskwalifikowana z rozgrywek w sezonie 2020/2021.


Powrót królów

Na tydzień przed oficjalnym zakończeniem rozgrywek poznaliśmy nowego mistrza ALPN. Nowego-starego.

 

 

Po roku na tron powraca Barwil Omega, któremu do ponownego zdobycia trofeum potrzebne były trzy punkty w meczu z ostatnim w tabeli Rol-Bestem. Problemów nie było, BO wygrał 6:0 i nie musiał nerwowo spoglądać na poczynania najgroźniejszych rywali.

A z tych zawiodła Moszczenica, przegrywając ze Starówką 0:1, co może zespół braci Góralczyków kosztować nie tylko mistrzostwo, ale i srebrne medale. Na dziś bliżej drugiego miejsca jest odchodzący mistrz Bieniek Prym, który ma 5 punktów przewagi, jeden mecz rozegrany więcej i przed sobą tylko spotkanie z odwiecznym rywalem. Tak, piotrkowskie amatorskie El Classsico w SOBOTĘ o godzinie 12.00.

Miano "Rycerzy wiosny" podtrzymali zawodnicy Sport Shopu, którzy tym razem pokonali  Met Stal 2:0 i sezon zakończą na 4. pozycji. W walce o miejsce piąte liczą się jeszcze: Starówka, FCC Environment, Met Stal i Eko Luk.


Design by Pixelsparadise