Komunikat!

OGŁOSZENIE

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r., wszystkie rozgrywki Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej od dnia 28. 12. 2020 r. do 17. 01. 2021 r. zostają odwołane.


Zgodnie z Regulaminem Amatorskiej Ligii Piłki Nożnej - rozdział XI pkt 6 - drużyna SportShop zostaje zdyskwalifikowana z rozgrywek w sezonie 2020/2021.


Moszczenica zatrzymana, mistrz (prawie) poznany

Dwa mecze, dwa remisy i koniec marzeń o mistrzowskim tytule. Moszczenica Święcicki Zdrój traci do lidera już 8 punktów. A do końca sezonu dwie kolejki.

Co prawda rewelacja rozgrywek ma do  rozegrania trzy mecze, ale trudno wyobrazić sobie, że prowadzący Barwil w najbliższą sobotę przegra z ostatnim w tabeli Rol-Bestem. Zatem sprawa mistrzostwa jest właściwie rozstrzygnięta. Barwil po rocznej przerwie wraca na tron. Rywalizacja toczyć się będzie o tytuł wicemistrzowski, o który walczą obrońca trofeum Bieniek Prym i Moszczenica.Te ostatnią zatrzymali ligowi średniacy: Eko Luk i ID Logistic. Średniacy, na których jednak zawsze trzeba uważać.

Gdyby układać tabelę rudny wiosennej liderem byłby Sport Shop, który w ostatni weekend zaaplikował swoim dwóm rywalom osiem goli i na pewno sezon zakończy na 4. miejscu. O piąte powalczą Met Stal, Eko Luk, FCC Environment i Starówka.


Design by Pixelsparadise