Komunikat!

OGŁOSZENIE

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r., wszystkie rozgrywki Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej od dnia 28. 12. 2020 r. do 17. 01. 2021 r. zostają odwołane.


Zgodnie z Regulaminem Amatorskiej Ligii Piłki Nożnej - rozdział XI pkt 6 - drużyna SportShop zostaje zdyskwalifikowana z rozgrywek w sezonie 2020/2021.


Koniec marzeń mistrza?

To już chyba koniec marzeń Bieńka Prym o obronie mistrzowskiego tytułu. W sobotę dotychczasowy lider przegrał z wciąż liczącą na główne trofeum Moszczenicą Święcicki Zdrój.

Mimo kilku dogodnych okazji do zdobycia więcej niż jednej bramki, zawodnicy BN tylko raz zdołali pokonać bramkarza Moszczenicy. Ta swoje okazje wykorzystała i wciąż ma szansę na mistrzostwo. Musi jednak liczyć na potknięcie lidera, a tym jest Barwil Omega, mający cztery punkty przewagi i jeden mecz rozegrany więcej.

Być może języczkiem u wagi będzie zespół Eko Luka, z którym Moszczenica ma do rozegrania piętnaście, jak ustalił sędzia, minut meczu zawieszonego kilka tygodni temu przy stanie 1:1. To spotkanie ma zostać dokończone w sobotę (2 czerwca), a dzień później Eko Luk zagra z Barwilem.

Trwa świetna passa Sport Shopu (4:0 z Mazurem), który na podium już liczyć nie może ale na 4. miejsce na koniec sezonu jak najbardziej. Fatalną serię przerwał ID Logistic, ale remis z zamykającym tabelę Rol-Bestem trudno uznać za sukces drużyny uznawanej niedawno za trzecią siłę ALPN.


Design by Pixelsparadise