Komunikat!

OGŁOSZENIE

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r., wszystkie rozgrywki Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej od dnia 28. 12. 2020 r. do 17. 01. 2021 r. zostają odwołane.


Zgodnie z Regulaminem Amatorskiej Ligii Piłki Nożnej - rozdział XI pkt 6 - drużyna SportShop zostaje zdyskwalifikowana z rozgrywek w sezonie 2020/2021.


Zmiana lidera

Remis Moszczenicy przy wygranych Barwilu i Bieńka sprawił, że ALPN ma nowego lidera. Tyle, że ten lider ma o dwa spotkania rozegrane więcej niż najgroźniejsi rywale.

Moszczenicę zatrzymał bardzo dobrze spisujący się w rundzie wiosennej Met-Stal. Remis (1:1) lidera przy wysokich zwycięstwach Barwilu Omegi i Bieńka Prym dał prowadzenie w tabeli temu ostatniemu (grał dwa razy). Obrońcy trofeum mają trzy punkty przewagi nad wicemistrzem i cztery nad niedawnym liderem, ale grali najczęściej (21 meczów przy 19 głównych rywali).

Świetną dyspozycję znów potwierdzili zawodnicy Sport Shopu, którzy 6:1 rozgromili DD&Marmebel i awansowali na czwartą pozycję. Tę opuściła Starówka, doznając wysokiej porażki z FCC Environment (0:5). Trwa fatalna passa ID Logistic (1:8 z Barwilem), który spadł już na ósme miejsce.


Design by Pixelsparadise