Komunikat!

OGŁOSZENIE

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r., wszystkie rozgrywki Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej od dnia 28. 12. 2020 r. do 17. 01. 2021 r. zostają odwołane.


Zgodnie z Regulaminem Amatorskiej Ligii Piłki Nożnej - rozdział XI pkt 6 - drużyna SportShop zostaje zdyskwalifikowana z rozgrywek w sezonie 2020/2021.


Eko Luk bije. Rekordy

Długi majowy weekend okazał się wyjątkowo szczęśliwy dla piątej drużyny poprzedniego sezonu. Eko Luk we wtorek rozgromił PWiK 8:0, a w niedzielę nie pozostawił złudzeń ostatniemu w tabeli Rol-Bestowi (10:0). Jednak chyba najbardziej zadowoleni po dwóch ostatnich kolejkach są zawodnicy Barwilu Omegi.

 

 

Dla Eko Luka grającego bez swojego podstawowego zawodnika Jakuba Świtalskiego (poważna kontuzja kolana) były to nie tylko najwyższe zwycięstwa w tym sezonie, ale nawet od kilku lat. Wyjątkową skutecznością błysnął powracający do gry Krzysztof Lamch (6 goli).

Jednak najciekawsze spotkanie odbyło się w niedzielę. Prowadząca Moszczenica Święcicki Zdrój mierzyła się z wicemistrzem Barwilem Omegą. Spotkanie zakończyło  się wysokim zwycięstwem tych drugich, dzięki któremu BO zmniejszył dystans do lidera na jeden punkt.

Tyle samo do Moszczenicy traci obrońca trofeum, ale ma jeden mecz rozegrany więcej.

Trwa kryzys ID Logistic, który przegrał cztery mecze z rzędu i spadł na na siódme miejsce. Na czwarte awansowała Starówka, a na piąte Met Stal.


Design by Pixelsparadise